Anasayfa » İlan » Giresun Üniv. Öğretim Üyesi Alım İlanı

Giresun Üniv. Öğretim Üyesi Alım İlanı

Giresun Üniv. Öğretim Üyesi Alım İlanı

Tarih :
Giresun Üniv. Öğretim Üyesi Alım İlanı

Giresun Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve Giresun Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi hükümleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Öğretim üyesi
kadrosuna başvuracak adayların 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunun 23. maddesinde belirlenen asgari koşulları sağlamış olmak şartıyla:

YARDIMCI DOÇENT kadrolarına başvuracak adayların; başvurdukları birim, bölüm ve anabilim dalını belirten dilekçelerine; özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı örneği, lisans/yüksek lisans diploması ve doktora belgesi (1 takım noterden tasdikli), varsa yabancı dil sınav sonuç belgesi, yayın listesi, yönergeye uygun olarak doldurulmuş puan cetveli, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosyayı (1 adette CD halinde) ekleyerek ilgili birime şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Yardımcı Doçent kadrosuna; Doçentler müracaat edemez.

Yardımcı Doçent kadrolarına başvurularda 2547 sayılı Kanunun 23. maddesinin (b) fıkrasının 2. bendine göre Üniversitemizce ayrıca yabancı dil sınavı yapılacaktır. Üniversitemizin yapacağı yabancı dil sınavından en az 60 (altmış) puan almış olmak gerekmektedir. Başvuruda bulunacak adaylar, başvuru dosyalarını Giresun Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesinin 5. maddesine uygun olarak hazırlayacaklardır.

Başvuruda bulunacak adaylardan, herhangi bir kamu kurumunda çalışanlar (daha önce çalışıp ayrılsalar dahi) çalıştığı kurumdan alacakları onaylı ayrıntılı hizmet belgesini müracaat belgesine ekleyerek ibraz edeceklerdir. Yabancı yükseköğretim kurumlarından alınan diplomaların denkliğini gösteren onaylı belgelerin
de sunulması gerekmektedir.

Yayın Tarihi : 05.09.2017

Başvuru Tarihi : 05.09.2017

Son Başvuru Tarihi : 19.09.2017

Kaynak : SGK Rehberi
Bilderberg Toplantıları nedir?
Emine Bulut'un katili cinayet öncesi bunları söylemiş
Ev alacaklar dikkat! Tabloya bak, hesabını yap
Bodrum’da yıkımlar başladı
TSK düğmeye bastı! Pençe-3 harekatı başladı
Yeni zam haberi % 20 ile geldi!
Cumhurbaşkanlığı'ndan iftiralar sert yanıt!
Mahkemeden karar çıktı! Artık o şarkıyı söyleyemeyecek
Kızını öldüren baba bakın ne yapmış!
O memurlara ek tazminat geliyor!

Benzer Haberler