Anasayfa » İlan » Kasrik Belediyesi Geçici İşçi Alım İlanı

Kasrik Belediyesi Geçici İşçi Alım İlanı

Kasrik Belediyesi Geçici İşçi Alım İlanı

Tarih :
Kasrik Belediyesi Geçici İşçi Alım İlanı

ŞIRNAK ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

KASRİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 19 Şubat 2018
Yayınlanma Tarihi : 09 Şubat 2018

Genel Şartlar ve Notlar

TALEP GEÇİCİ OLUP, 5 AY 29 GÜNDÜR.TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE;

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gn ierisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Hizmet Merkezi Mdrlğmzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi zerinden başvuru yapabilirler.

Gereğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrbe, ncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya szl sınavdan nce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden ıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Son mracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş gn başvurular kabul edilecektir.

Mracaat tarihleri akışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgc talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe mracaatı kabul edilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya szl sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Kuraya tabi olan işgc taleplerine şartları uyan ve mracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura ekimi iin işverene gnderilir.

Mlakat sınavı gn, saat ve yeri, talebi veren Kurum olan Kasrik Belediye Başkanlığı tarafından, sınav gnnden en az beş gn nce ulaşacak şekilde iadeli taahhtl posta ile tebliğ edilecektir.

Kamu kurum ve kuruluşlarının geici işgc taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Ancak, başvuru sresi ierisinde ikamet değişikliği yapan adayların ilgili işgc taleplerine başvuruları kabul edilmez.

Noter huzurunda ekilecek olan kura: 23/02/2018 tarihinde Saat: 14:00da Kasri Belediye Başkanlığı toplantı salonunda yapılacaktır.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Kasrik Belediyesi Toplantı Salonu23.02.201814:00 - 15:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : KASRİK YENİ MAH /
ŞIRNAK MERKEZ
ŞIRNAK / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :ŞIRNAK MERKEZ

İrtibat Bilgileri

Adı SoyadıMahmut Namdar
ÜnvanıMali Hizmetler Müdür Vekili
Telefon No0486 259 11 00
E-Postamahmut.namdar@hotmail.com

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Geçici / Tam Süreli


Kaynak : SGK Rehberi

İlgilinizi Çekebilir