Söğüt Belediyesi İşçi Alım İlanı

Söğüt Belediyesi İşçi Alım İlanı

Tarih :
Söğüt Belediyesi İşçi Alım İlanı

BİLECİK ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

SÖĞÜT BELEDİYEBAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 18 Haziran 2018
Yayınlanma Tarihi : 08 Haziran 2018

Genel Şartlar ve Notlar

Bu talebe başvuru yapmak isteyen adayların dikkatine; İlanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.Taleplere müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

İşin Tanımı: Söğüt Belediye Başkanlığına alınan veya gelen malzeme ve eşyaların teslim alınıp stoklanmasını daha sonra dağıtımını yapmak.

  • Bu işe ait daha önce çalışmış olduğu yerlerden almış olduğu (en az 4 yıl deneyimli olduğunu gösteren belge) deneyim yazısında belirtilen tarihler arasında işyerinde sigortalı çalıştığına dair SGK'dan alınan Hizmet Döküm belgesini ibraz etmek gerekir

Talep kur'aya tabi olup, Kur'a tarih saat ve yeri:

04.07.2018 Çarşamba saat 14:30 Söğüt Belediyesi, Sosyal Yaşam Merkezi, Nikah Salonu'nda yapılacaktır.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Ambar/Depo Görevlisi4

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
SÖĞÜT BELEDİYESİ SOSYAL YAŞAM MERKEZİ NİKAH SALONU04.07.201814:00 - 15:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : ESKİŞEHİR CAD. ORTA MAH. 20/
11600 SÖĞÜT
BİLECİK / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

İrtibat Bilgileri

Adı SoyadıEROL UÇAR
ÜnvanıYazı İşleri Müdürlüğü
Telefon No0 228 361 3276
E-Postayaziisleri@sogut.bel.tr

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Daimi / Tam Süreli


Kaynak : SGK Rehberi

İlgilinizi Çekebilir