Anasayfa » Emekli » Emekliler Günü sürprizi! 450 Lira Hediye...

Emekliler Günü sürprizi! 450 Lira Hediye...

Emekliler Günü sürprizi! 450 Lira Hediye...

Emekliler Günü sürprizi! 450 Lira Hediye...

Tarih :
Emekliler Günü sürprizi! 450 Lira Hediye...

Emekliler Günü’ne avantajlı kutlama

Emekli müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına çözüm üretmenin yanında, sosyal hayatlarını daha rahat ve keyifli geçirmeleri amacıyla da çalışmalarını yoğun şekilde sürdüren DenizBank, Emekliler Günü’nü avantajlı ürün ve hizmetleriyle kutluyor.

Emekli maaşını 3 yıl boyunca kendisinden alma sözü veren emeklilere 450 TL’ye varan nakit kazanma fırsatı sağlayan banka, emekli tanıdıklarını bankalarına yönlendiren herkese yönlendirdikleri kişi başına 100 TL nakit hediye kazanma avantajı sunuyor.

“Emeklilere Hürmetlerimizle” yaklaşımını benimseyen DenizBank, emekli maaşını 3 yıl boyunca kendisinden alma sözü veren emeklilere 450 liraya varan nakit kazanma fırsatı sağlamanın yanında, emekli tanıdıklarını DenizBank’a yönlendiren herkese, yönlendirdikleri kişi başına 100 lira nakit hediye kazanma avantajı sunuyor. Bununla birlikte, prim borcu olanların borcunu ödeyerek emeklilik hakkı imkânı sağlayan 4 ay ödeme ötelemeli kredi ürünü sunan banka, Türkiye genelinde yaptığı marka işbirlikleri ve indirim kampanyaları ile de emeklilerin hayatına değer katıyor.

ÖNCELİKLİ HİZMET İNDİRİMLİ FAİZ ORANI

Türkiye’deki tüm DenizBank şubelerinden öncelikli hizmet alabilen emekliler, 6 bin DenizBank ve PTT ATM’sinin yanı sıra, yurtdışındaki tüm banka ATM’lerinden ücretsiz para çekme işlemi yapabiliyor. Emekliler, DenizBank şubelerinde sıra beklemeden işlemlerini en hızlı şekilde gerçekleştirirken, kredi taleplerinde indirimli faiz oranlarından ve başka bankalardaki kredi borçları için de özel taksit ve vade avantajlarından faydalanıyor; uzun yıllar çalışıp biriktirdiklerine, özel mevduat faiz oranları ile daha fazla değer katabiliyorlar.

YENİ DENEYİM İMKANI

Yeni emekli olanların bu döneme alışmasına destek sunmayı amaçlayan banka, Genel Müdürlük binası Deniz Kule’de gerçekleştirdiği Emekli Akademi programı ile finansal okuryazarlıktan çini atölyesine, kuşaklar arası iletişimden teknoloji kullanımına birçok konu başlığıyla yeni deneyimler sunuyor. Ayrıca sosyal medyada da emeklilerin yanında olan DenizBank, Emekli Bankacılığı Facebook sayfasında pek çok kampanya, yarışma, canlı yayın, sağlık içeriği ve pratik bilgiye yer veriyor.

EMEKLİ BONUS İLE AYRICALIK

DenizBank, Türkiye’de sadece emeklilere özel tasarlanmış ilk kredi kartı Emekli Bonus ile de alışveriş taksitlendirme, harcamalardan bonus kazanma gibi emeklilerin hayatında fark yaratacak önemli avantajlar sunuyor. Söz konusu kart ile anlaşmalı üye işyerlerinden indirimli alışveriş yapan emekliler; elektrik, su, doğalgaz ve telefon faturalarına dönemsel kampanyalarla indirim fırsatı yakalıyor; eczane, market vb. harcamalarında indirim fırsatlarının yanında tesisat arıza, çilingir, cam kırılması gibi durumlarda da birçok avantajlı hizmetten faydalanabiliyorlar.

ONLARIN HALİNDEN ANLARIZ

30 Haziran Emekliler Günü dolayısıyla tüm emeklilerin bu özel gününü kutladığını söyleyen DenizBank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Oğuzhan Özark şöyle konuştu: “Bankamız 2023 yılında 100. kuruluş yıldönümünü kutlayacak olan Türkiye Cumhuriyeti için hayati önem arz eden pek çok projenin ana finansörü konumunda bulunarak, ekonomik ve toplumsal kalkınmaya önemli ölçüde katkı sunuyor.

Diğer yandan, yıllarca çalışmış, üretmiş ve ülkemizin yarınlarının inşasında önemli rol oynayan emeklilerimizin hayatını Deniz’de güzel kılmak da bizim için büyük bir öncelik. Bugün Türkiye’de 12 milyonun üzerinde emeklimiz bulunuyor ve emeklilere verilen değer, ülkelerin gelişmişlik düzeyinin önemli göstergelerinden biri.

” DenizBank ailesi olarak emeklilerin ihtiyaçlarını en iyi anlayan ve beklentilerini en doğru şekilde karşılayan banka olma vizyonu doğrultusunda çalışmalara tüm Türkiye’de devam ettiklerini aktaran Özark, “Duydukları güvenle bankamızı bu alanda önemli konuma taşıyan tüm emeklilerimizin Emekliler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum” diye konuştu.

Kaynak : Yeni Şafak

İlgilinizi Çekebilir

İmam ve eşi tüfekle vurulmuş halde ölü bulundu
Müjdeyi Erdoğan verdi! O kamu işçilerine kadro verilecek...
YÖK bursaları yatırdı
TÜBİTAK 15 personel alacak
Alacak Sigortası’nda ikinci faza geçiliyor
Ücretli öğretmenlerden 'kadro' talebi
3600 ek gösterge meclis gündeminde!
'Teknoloji bağımlılığı' için komisyon kuruldu
TÜBİTAK 60 araştırmacı personel alacak
Petrolde ürküten artış! Brent petrolde neler oluyor?
Pazarcıya cezası pankartla duyuruldu
Öğretmenin çarptığı lise öğrencisi hayatını kaybetti
Milyonlarca çalışanı ilgilendiriyor! 15 yılı dolduran herkes...
Kayseri Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Benzer Haberler