Anasayfa » Gündem » Öfkeli yolcu, seyir halindeki halk otobüsünde şoföre saldırdı

Öfkeli yolcu, seyir halindeki halk otobüsünde şoföre saldırdı

Öfkeli yolcu, seyir halindeki halk otobüsünde şoföre saldırdı

Antalya’da özel halk otobüsüne binen yolcu ile şoför arasında yaşanan durak sorma tartışması faciaya sebep oluyordu. Öfkeli yolcu seyir halindeki otobüsün şoförüne seri yumruklarla saldırırken, otobüste bulunan yolcuların paniği ise kameralara yansıdı

Tarih :
Öfkeli yolcu, seyir halindeki halk otobüsünde şoföre saldırdı
Antalya Büyükşehir Belediyesi özel halk otobüsünde önceki gün yaşanan olayda, otobüse binen bir yolcu, şoföre güzergahtaki durakları sordu. Şoförün "Durak vardır ama bilmiyorum durak harici indiremem" demesi üzerine yolcu "Ağabey sen bu hatta çalışmıyor musun?" cevabını verdi.

'ŞU ANDA TRAVMA GEÇİRİYORUM'
Şoför "Ağabey ben bu hatta çalışıyorum ama şu anda travma geçiriyorum gözünü seveyim sordun durdun ya" dedi.

Şoför, soru sormaya devam eden yolcuya, yolculuk esnasında şoförün meşgul edilmemesi gerektiğini söyleyerek tepki gösterdi. "O zaman yapma bu işi" diyen yolcu, "Ben sana insan gibi soru soruyorum" dedi. Bir kez daha yolcunun meşgul etmemesi gerektiğini söyleyen şoför, "21 senedir yapıyorum bu işi" deyince yolcu küfürler ederek otobüsün arkasından gelip direksiyon başındaki şoföre yumruk atmaya başladı.NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI
Aldığı darbelerle direksiyon başında neye uğradığını şaşıran şoför yumruklara karşı koymaya çalışırken, otobüsün seyir halinde olması sebebiyle yolcular büyük panik yaşadı. Tekme tokat kavga sırasında otobüs şoförü bir ara direksiyonu terk edince panik daha da büyüdü.

ARAÇ BAŞIBOŞ ŞEKİLDE SEYRİNE DEVAM ETTİ
Kavga, otobüs seyir halindeyken araç içinde de devam etti. Bu arada durumu fark eden bir yolcu, şoför mahalli boş olan hareket halindeki otobüsü durdurmayı başardı. Yolcuların araya girmesiyle otobüs içindeki kavga sona ererken şoför yolculardan polis çağırmalarını istedi.

Otobüsten inen yolcuyla şoförün kavgası, dışarıda da devam etti. Dışarıdaki yumruklaşma da esnafın araya girmesiyle sona erdi.

 

Kaynak : Posta

İlgilinizi Çekebilir

Altında dikkat! Uzmanlar uyardı, değer kazanacak
ÖSYM'den "nöbetçi nüfus müdürlüğü" açıklaması
İşte 4 farklı şirketten seçim anket sonuçları!
300 bin sözleşmeli personele kadro için yeni adım!
Bakan Albayrak'tan KDV iadesi açıklaması
Dev banka 3 ayrı kredide faiz indirimi yaptı!
Çevre ve Şehircilik Bakanı depremin bilançosunu açıkladı
Bakan açıkladı! Asgari ücretlilere güzel haber
Memurlar sakal-bıyık bırakma eylemi başlattı!

Benzer Haberler