Anasayfa » Medya Haberleri » Polisler döviz bozdurmak için sıraya girdi

Polisler döviz bozdurmak için sıraya girdi

Polisler döviz bozdurmak için sıraya girdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dolar-euro bozduralım çağrısına Cizre Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memurları da destek verdi, döviz bürosu önünde uzun kuyruklar oluştu.

Tarih :
Polisler döviz bozdurmak için sıraya girdi

Amerika Birleşik Devletlerinin (ABD) Türkiye’ye yönelik yaptırımına tepki gösteren Cizre Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memurları ülkelerine destek olmak için döviz bürolarına akın edip yanlarında getirdikleri dolar ve dövizleri TL’ye çevirdi. Döviz bürosu önünde uzun kuyruklar oluşturan polisler yanlarında getirdikleri bütün dövizleri TL’ye çevirdi. Polis memurları ile birlikte döviz bozdurmaya giden Cizre Emniyet Müdür Vekili Alptekin Özgen, ”Amerika’nın ülkemize yapmış olduğu bu tanımadığımız ambargoyu protesto etmek amacı ile devletimizin yanında olduğumuzu göstermek için Cizre Emniyeti olarak bu döviz kampanyasına katılmak istedik. Emniyet müdürlüğündeki personellerimizle birlikte yanımızda olan bütün dövizleri bozdurup TL’ye çevirerek bu ambargoyu protesto edeceğiz“ dedi.

Cizre Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuru Mehmet Erkek ise ambargoyu protesto ettiklerini söyledi. Erkek, "ABD’nin ülkemizin üzerinde oynamış olduğu kirli oyuna rağmen ayakta durduğumuzu göstermek amacı ile devletimizin ve ülkemizin yanında olduğumuzu göstermek için Cizre İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak dövizlerimizi TL’ye çevirerek bu kirli oyunu ve ambargoyu protesto ediyoruz“ diye konuştu.

Kaynak : İhlas Haber Ajansı

İlgilinizi Çekebilir

O kamu personeline ek zam gündemde! Kurul toplandı...
Maduro: Bu dizi sayesinde Müslüman olacağım
Erdoğan'dan bir müjde daha!
Mesleki eğitimde tekstil mezunlarının istihdamı artacak
Rabia Naz'ın babası gözaltına alındı
Mehmet Özhaseki'den Mansur Yavaş için sert sözler
KPSS şartı aranmıyor! 356 personel...
Cem Yılmaz'dan takipçisine: Ahkam keseceğine derhal 100 bin TL ver

Benzer Haberler