Anasayfa » Medya Haberleri » Serbest bırakılan Ebru Özkan'la ilgili ilginç iddialar

Serbest bırakılan Ebru Özkan'la ilgili ilginç iddialar

Serbest bırakılan Ebru Özkan'la ilgili ilginç iddialar

İsrail'de gözaltına alınıp daha sonra serbest bırakılan Ebru Özkan'la ilgili ilginç iddialar

Tarih :
Serbest bırakılan Ebru Özkan'la ilgili ilginç iddialar
Geçtiğimiz günlerde İsrail'de gözaltına alınıp, daha sonra serbest bırakılan Ebru Özkan'ın FETÖ'yle bağlantıları olabileceği ileri sürüldü.

Gazeteci - yazar Metin Özer, Haber Vitrini sitesindeki yazısında ilginç iddialarda bulundu. Özer, yazısında Özkan'ı şöyle anlattı:

"Ebru Özkan 27 yaşında bekar bir kız. Bir şirkette sekreter olarak çalışıyor. (Bu şirketin adı hala bir sır gibi saklanıyor) Ebru kızımızda Kudüs'e karşı çok büyük bir sevgi var. Baba Özkan ise Twitter'e yüklediği video ile kızının İsrail tarafından tutuklandığını duyurdu. Ebru Özkan'ın ailesi video çekilmesini, çekilen videonun yayınlanmasını ve Twitter'dan bütün Türkiye'ye dağıtılmasını öğrenmiş. Kızlarının tutuklandığını haber vermek için çok profesyonel bir çalışma yürütmüş. Özkan ailesini tebrik ediyorum. O yaşta böyle bir PR çalışması yapmak her ailenin harcı değil.

İşte o videoda Anne Özkan şöyle diyor, 'kızım, Kudüs'ü çok seviyor. Hani nasıl aşık olan bir insan duramaz ya yerinde, o da öyle. Gitmeden duramıyor'. (Bu nasıl aşksa o yaşına kadar iki kez gitmiş Yerinde duramaz değil, bayağı durmuş yani".

Özer, yazısında, Özkan'ın ABD ile kriz patlayınca birden bire ortadan kaybolduğuna dikkat çekerek, "Kim bu Ebru Özkan Allah aşkına..

Hapisteyken kıyamet kopartılan bu kız, kriz patlayınca birden bire ortadan kayboldu. Bu kızın kimliği ve geçmişiyle ilgili sorulması gereken çok soru var. Benim anlamadığım şu; 27 yaşında bekar bir kız nasıl oluyor da tek başına İsrail'e yollanıyor? Ailesi buna neden karşı çıkıp engellemiyor?

Kızın mahkemedeki haline baktım, adeta şok geçirdim. Elleri kelepçeli ve ayakları zincirli bir halde olmasına rağmen o sürekli gülüyor. Yüzünde hiçbir kaygı veya endişe izi yok. İsrail zindanlarında değil de, sanki bir film sahnesinde rolünü oynuyor gibi.. Bu rahatlığı nereden geliyor? Doğrusu ben de bilmiyorum. Değişik bir başörtüsü bağlama yöntemi var. Farklı ortamlarda farklı şekilde başını bağlıyor. Ailesinin haline bakıyorum, onlarda çok rahat" dedi.

Özer, yazısında, bu kızın, FETÖ veya benzeri birilerinin elemanı olup olmadığını sorarak, "Çözülmesi gereken denklem şu; kriz mi papazdan çıktı, papaz mı krizden çıktı? Tam bir tavukla, yumurta hikayesi. 'Kudüs aşkı" falan gibi hikayelere inanmamızı beklemeyin. Ebru Özkan'ın Kudüs'e gerçek gitme nedenini ortaya çıkartın. Kudüs'e gitmeden önce kimlerle teması olduğunu belirleyin. Bu kızın hangi cemaat veya grupla bağlantısı olduğunu kamuoyuna açıklayın" ifadelerinde bulundu.

Kaynak : İhlas Haber Ajansı

İlgilinizi Çekebilir

Dicle Nehri'nde gemi battı! En az 40 ölü
Erdoğan talimat verdi! Vatandaşa ucuza satılacak
Kalp krizi geçiren özel harekat polisi hayatını kaybetti
Emniyetten rüşvet alan polislere ilişkin açıklama
Cem Yılmaz'dan takipçisine: Ahkam keseceğine derhal 100 bin TL ver
Ankara'da Kızılırmak'tan su alımı durduruldu
Karamollaoğlu: Devlet Bahçeli'yi tebrik ediyoruz
O kamu personeline ek zam gündemde! Kurul toplandı...
YDS günü açık tutulacak nüfus müdürlükleri belirlendi
20 bin öğretmen alımında kontenjanlar yayımlandı
CHP'li belediye başkanı görevden alındı

Benzer Haberler