Anasayfa » Medya Haberleri » Her gün iki bardak idrar içiyor: İşte sebebi

Her gün iki bardak idrar içiyor: İşte sebebi

Her gün iki bardak idrar içiyor: İşte sebebi

Fitness uzmanı Faith Canter, her gün iki bardak idrar içiyor. Sivrisinek ısırığı yüzünden gözü şişip, tamamen kapanınca en son çare olarak idrar içmeyi denemişti. Şişliği azaltmak için steroid kremlerden antihistaminik ilaçlara kadar her şeyi deneyen talihsiz kadın, başta idrar terapisinin çılgınca bir fikir olduğunu düşünse de gözü bir türlü iyileşmeyince, denemeye karar verdi.

Tarih :
Her gün iki bardak idrar içiyor: İşte sebebi
Fitness Uzmanı Faith Canter , her gün iki bardak idrar içiyor. Sivrisinek ısırığı yüzünden gözü şişip, tamamen kapanınca en son çare olarak idrar içmeyi denemişti.

İngiliz gazete Daily Mail'de yer alan habere göre; haziran ayında Portekiz'e taşındıktan kısa bir süre sonra sivrisinek tarafından ısırılan Canter'in bir gözü şişti ve kapandı.

Şişliği azaltmak için steroid kremlerden antihistaminik ilaçlara kadar her şeyi deneyen talihsiz kadın, başta idrar terapisinin çılgınca bir fikir olduğunu düşünse de gözü bir türlü iyileşmeyince, denemeye karar verdi.

Yarım bardak idrar içtikten sonra gözündeki şişliğin dört saat sonra tamamen geçtiğini söyleyen Canter, o günden sonra her gün idrar içtiğini söyledi.


Bilim insanları ise idrarın herhangi bir faydası olduğunu gösteren hiçbir kanıt olmadığını söyledi.

Kaynak : Cumhuriyet

İlgilinizi Çekebilir

Bülent Arınç: Cumhur İttifakı'nı destekleyeceğiz
Altının kilogramı yükseldi!
2 bin 500 kadın polis alınacak
24 meyve sebze toptancısına soruşturma
Erdoğan müjdeleri peş peşe sıraladı!
İşte vücuttan zehri atan tek besin!
O taksici ihraç edildi!

Benzer Haberler