Anasayfa » Medya Haberleri » Bahçeli'den flaş İş Bankası açıklaması!

Bahçeli'den flaş İş Bankası açıklaması!

Bahçeli'den flaş İş Bankası açıklaması!

MHP Lideri Devlet Bahçeli, CHP'nin İş Bankası'ndaki hisselerine ilişkin yaptığı açıklamada, "Hazineye devri için teklif gelirse destekleriz" dedi

Tarih :
Bahçeli'den flaş İş Bankası açıklaması!
MHP lideri Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İş Bankası ile ilgili sözlerini MHP Genel Merkezi'nde bir grup gazeteciye değerlendirdi: "19 Eylül 2018 tarihinde partimizi takip eden gazeteci arkadaşlarımızla bir yemek vesilesiyle bir araya gelmiştik. Bu kapsamda İş Bankası ile ilgili yapılan tartışmalar üzerine de görüşlerimizi açık seçik ifade etmiştik.

Demiştim ki, CHP nin Atatürk ün mirası diye nitelendirilen payını Türk milletine iade etmesi gerekir, Atatürk'ün gerçek varisi Türk milletidir.

Sayın cumhurbaşkanın Macaristan dönüşü gazetecilere yaptığı açıklama doğrultusunda, şayet İş Bankası'ndaki CHP hisselerinin Hazine ve Türk milletine devri hususunda bir kanun teklifi Meclis'e gelirse biz gereğini yapacağız ve desteğimizi vereceğiz. Tekraren ifade ediyorum Gazi Mustafa kemal atatürk'ün gerçek varisi büyük Türk milletidir."

Kaynak : Anadolu Ajansı

Benzer Haberler