Sendika başkanın ölümüyle ilgili şok detaylar!

Sendika başkanın ölümüyle ilgili şok detaylar!

Lastik-İş Genel Başkanı Abdullah Karacan, Sakarya'da bir lastik fabrikasını ziyareti sırasında tartıştığı işçinin silahlı saldırısına uğradı. Karacan'ın, tartışma sırasında çekmecedeki silahını çıkarıp "Beni mi vuracaksın, vur" dediği, işçinin de tabancayı alıp ateş ettiği belirtildi. Karacan kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Olayda 2 kişi de yaralanırken kaçan saldırgan yakalandı.

Tarih :
Sendika başkanın ölümüyle ilgili şok detaylar!
Ramiz Kaan Oktar'ın haberine göre olay Sakarya'nın Arifiye ilçesinde bulunan bir lastik fabrikasında meydana geldi. Lastik-İş Genel Başkanı Abdullah Karacan, fabrikayı ziyarete geldi. Bu sırada Sedat U. adlı işçi, Karacan ile çalıştığı bölümün değiştirilmesi nedeniyle tartıştı. Çevredekiler araya girdi. Daha sonra Karacan ve yanındakiler ile Sedat U., sendikanın fabrikadaki odasına gitti. Burada yeniden başlayan tartışma kavgaya dönüştü.

İddiaya göre Abdullah Karacan, fabrikaya geldiğinde çekmeceye bıraktığı ruhsatlı tabancasını çıkararak "Beni mi vuracaksın, vur beni" diye tepki gösterdi. Bunun üzerine silahı alan Sedat U., Karacan'ı başından, kendisine engel olmak isteyen sendikanın işyeri temsilcisi Osman Bayraktar ve Sakarya Şube Başkanı olan Mustafa Sipahi'yi de yaraladı. Ağır yaralanan Karacan kaldırıldığı Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 2 yaralının durumunun iyi olduğu belirtildi.

Olayın ardından kaçan saldırgan Sedat U. kısa süre sonra yakalandı. İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya da olay yerine gelerek inceleme yaptı.

 

Kaynak : Habertürk

Benzer Haberler