Anasayfa » İlan » İznik Merkez Sulama Birliği Geçici İşçi Alım İlanı

İznik Merkez Sulama Birliği Geçici İşçi Alım İlanı

İznik Merkez Sulama Birliği Geçici İşçi Alım İlanı

Tarih :
İznik Merkez Sulama Birliği Geçici İşçi Alım İlanı

GEMLİK HİZMET MERKEZİ

T.C.İZNİK İLÇESİ İZNİK MERKEZ SULAMA BİRLİĞİ
Son Başvuru Tarihi : 28 Ocak 2019
Yayınlanma Tarihi : 22 Ocak 2019

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:


A) Genel Hususlar:


1) Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.
2) Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.
3) EKPSS'ye tabi engelli işçi taleplerine başvuru yapacak adaylar, hangi yılın puanını kullanarak başvuru yapacaklarını başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra değişiklik talepleri kabul edilmeyecektir.
4) İşçi taleplerine başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmeyecektir.
5) KPSS/EKPSS'ye tabi işçi taleplerine müracaat eden iş arayanların puan üstünlüğüne ve öncelikli adayların ise eski tarihli belgelerden başlanmak suretiyle öncelik belge tarihlerine göre açık iş sayısının dört katını geçmeyecek şekilde oluşturulan nihai listeler sınav yapılmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.
6) Kuraya tabi taleplere başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.
7) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.
8) Taleplere başvuru yaparak nihai listelere giren adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşlarına ibraz etmek zorundadır. Belge teslim tarihi ve yeri, kamu kurum ve kuruluşlarınca adaylara duyurulacaktır. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılacak olup yerlerine sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilebilecektir.
9) Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek olup ilgililerin adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
10) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkacaktır.
11) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci adresleri dikkate alınacaktır. İlçe, il veya bölge düzeyinde yayınlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.
12) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.


B) Özel Şartlar:


1) Adli Sicil Kayıt Belgesi

2) Kamu veya özel kurumlarda daha önceki yıllarda en az 2 sulama sezonu mesleki deneyim olması (Çalışılan kurumdan alınacak yazı ve çalışma sürelerini gösterir SGK Hizmet Dökümü belgelendirilmiş olacak)

3) A2 Ehliyet (En az 3 sene önce alınmış olacak)

4) Çalışma saatleri İdarece belirlenecek olup yapılacak sözleşmede belirtilecektir.

5) istenilen belgeler İŞKUR İlan süresinin bitiminden sonraki 5 işgünü içerisinde T.C. İznik Merkez Sulama Birliğinin "Mahmut çelebi Mahallesi Kılıçaslan Cad.Belediye İşhanı Kat:1 No:14 İznik/Bursa adresine saat 17:00' ye kadar teslim edilmelidir. Gerekli belgeleri teslim etmeyen adayların başvuruları düşürülecek olup değerlendirilmeye alınmayacaktır.

6) maaş olarak en az asgari ücret verilecektir.

7) Alınacak geçici işçiler 2019 yılı sulama sezonunda 01.03.2019 tarihinde işe başlayacak olup 31.10.2019 tarihinde askıya alınacaktır.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Çiftçi (Tarla Ürünleri) (Zirai Sulamacı)1

KişiselBilgiler

CinsiyetYaş AralığıBoy AralığıKilo Aralığı
Kadın 18---46 - -
Erkek 18---46 - -

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
MAHMUT ÇELEBİ MAH. KILIÇASLAN CAD. BELEDİYE İŞHANI KAT:1 NO:14 / İZNİK04.02.201914:00 - 15:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : MAHMUT ÇELEBİ MAH. KILIÇASLAN CAD. BELEDİYE İŞHANI KAT:1 NO:14
16860 İZNİK
BURSA / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :İZNİK

İrtibat Bilgileri

Adı SoyadıHATİCE DURGUT
ÜnvanıSAYMAN
Telefon No02247576977
E-Posta

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 2
Çalışma Şekli Geçici / Tam Süreli


Kaynak : SGK Rehberi

Benzer Haberler