Anasayfa » Gündem » 'Baba evde çıplak bir adam var!'

'Baba evde çıplak bir adam var!'

'Baba evde çıplak bir adam var!'

'Baba evde çıplak bir adam var!'

Tarih :
'Baba evde çıplak bir adam var!'

3 Ocak 2018’de iş kıyafetlerini almak için 17.00 sıralarında Üsküdar'daki evine giden restoran işletmecisi Mahir Ardıç, evinde çıplak şekilde yakaladığı Mahmut Çütçü’yü öldürmüştü. Olayla ilgili cezalar kesinleşti.

Kapıyı üzerinde havlu ile eşi B.A. (28) açtı. Duş alacağını belirten B.A. eşine işe gitmesi gerektiğini söyledi. Ardıç ise eve girip salonda 3 yaşındaki kızını sevmeye başladı. Bu sırada kızı evde çıplak bir adam olduğunu söyledi.

Bunun üzerine Ardıç, iş yerinde kurye olarak çalışan Çetin Tanrıtanır’ı eve çağırdı. Ardıç, ardiye olarak kullandıkları yeri açtığında, iç çamaşırını giymeye çalışan ve çıplak haldeki özel güvenlik görevlisi Mahmut Çütçü’yü gördü. Bu sırada eve gelen Tanrıtanır, kaçmaya çalışan Çütçü’yü tuttu. Mutfağa gidip bıçak alan Ardıç, önce eşini sonra da Çütçü’yü bıçakladı. Çütçü hayatını kaybetti, evden yaralı olarak kaçan B.A. ise hastaneye gitti.

MÜEBBET HAPSE İNDİRİM

Açılan davada Mahir Ardıç, Çütçü’yü ‘haksız tahrik altında kasten öldürme’den 15 yıl hapis cezası aldı. Tutuksuz sanık Tanrıtanır’ın ise Çütçü’nün öldürülmesi eylemine asli fail olarak iştirak ettiği gerekçesiyle müebbet hapis cezası ile cezalandırılmasına karar verildi. Ceza, sanığın geleceği üzerindeki olası etkileri dikkate alınarak 25 yıla düşürüldü.

Kaynak : Milliyet
Emekliye ve dar gelirliye kira yardımı nasıl alınır?.
Memur-Sen, Kamu Görevlileri Hakem Heyetine başvurdu
Kamudaki işçiler geçici görevlendirilebilir mi?
Karabük Özel İl İdaresi Geçici 10 İşçi Alacak
TUBİTAK 'Samsun Bilim Merkezi'ne desteğini çekti
Spiker, Emine Bulut cinayetini sunarken gözyaşlarını tutamadı
Hem ehliyetsiz hem sahte plaka
Emine Bulut cinayetini çeken kişi gözaltına alındı

Benzer Haberler