Anasayfa » Medya Haberleri » Soğan 2 Lira Patates 2 Lira .. İşte Ankara'da 15 tanzim yerleri!

Soğan 2 Lira Patates 2 Lira .. İşte Ankara'da 15 tanzim yerleri!

Soğan 2 Lira Patates 2 Lira .. İşte Ankara'da 15 tanzim yerleri!

Tarih :
Soğan 2 Lira Patates 2 Lira .. İşte Ankara'da 15 tanzim yerleri!
Ankara'da, 15 noktada kurulan tanzim satış noktasında, sebze satışına başlandı. Ankara Büyükşehir Belediyesi'nce kurulan çadırlarda domates 3, patlıcan 4,5, biber 6, salatalık 4, soğan ve patates 2, ıspanak ise 4 liradan satışa çıkarıldı.
Ankara Büyükşehir Belediyesi'nce sebze ve meyve fiyatlarındaki artışa karşı 30 noktada tanzim satış noktası oluşturma kararı alınırken, bunlardan 15'i kuruldu. Tanzim satış noktalarından 3'ü Çankaya, 3'ü Altındağ, 2'si Keçiören, 2'si Mamak, 1'i Pursaklar, 1'i Etimesgut, 1'i Sincan, 1'i Yenimahalle, 1'i de Gölbaşı'nda açıldı. Çadırlarda sebze satışına saat 10.00 itibarıyla başlandı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nce kurulan çadırlarda domates 3, patlıcan 4,5, biber 6, salatalık 4, soğan ve patates 2, ıspanak ise 4 liradan satışa çıkarıldı. Sıhhiye Abdi İpekçi Parkı'nda kurulan çadırın önüne sabah erken saatlerden itibaren gelenler, satışa başlanmasıyla sebze alışverişi yaptı.

Tanzim satış çadırlarında, hafta içi her gün 10.00- 22.00 saatlerinde satış yapılacak. Her ürün için 1 kişi, 3'er kilodan fazla alamayacak.

Kaynak : Türkiye
Memura emsal karar!Mevzuatta olmayan cezaya,iptal kararı...
Açık Öğretim Okulları kayıt işlemleri başladı
Son 11 yılda 2 bin 975 kadın öldürüldü
Kışa büyük hazırlık... Fiyatları düşürecek!
Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor!Mutlaka yapın...
Abdullah Gül'ün miting yeri belli oldu
Ankara Valiliğinden 'deprem' açıklaması
Üniversiteliye burs fırsatı.

Benzer Haberler