O bankadan müjde! Komisyon oranlarını indirdi

O bankadan müjde! Komisyon oranlarını indirdi

O bankadan müjde! Komisyon oranlarını indirdi

Tarih :
O bankadan müjde! Komisyon oranlarını indirdi

Ziraat Bankası kart ve POS'ta komisyon oranlarını indirdi

KREDİ KARTINDA 0.85

Ziraat Bankası, müşterilerine büyük avantaj sağlayacak yeni bir uygulamanın altına imza attı. Ziraat son dakika bilgilerine göre, kart ve POS'ta komisyon oranlarını indirdi. Kredi kartı komisyonlarında yüzde 0.85'e, banka kartlarında ise yüzde sıfıra kadar indirim yapmak suretiyle maliyet avantajı sağlamış oldu.

Kredi kartı ve banka kartını "Ziraat Bankkart" markasıyla tek kartta toplayan Ziraat Bankası, kart ve POS'ta komisyon oranlarını indirerek, üye iş yerlerine önemli avantajlar sağlayacak bir son dakika uygulamasını başlattı.

Ziraat Bankası, üye işyeri müşterilerine kredi kartı komisyonlarında yüzde 0.85'e, banka kartlarında ise yüzde sıfıra kadar indirim yapmak suretiyle kredi kartlarında yüzde 50'ye, banka kartlarında yüzde 75'e kadar maliyet avantajı sağlamış oldu..

Bankanın bu girişimiyle 3.2 milyon iş yerinin temel maliyetlerinden biri olan üye işyeri ve POSkomisyonlarında yeni bir dönem başladı. Uygulama, tüm üye işyerlerine maliyet avantajı sağlarken, tüketicilere de fiyat indirimi olarak yansıyacak..

 

Kaynak : Takvim

İlgilinizi Çekebilir

Üst dereceye atandım maaş farkı verilir mi?
Biberin fiyatı dudak uçuklatıyor
Nusret otel için imzayı attı!
İnanılmaz !Güneş eritiyor....
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş 'döviz' açıklaması!
Erdoğan: Fazıl Say 29 Ekim'de konser verecek
Dev mitinge keçisiyle geldi
Emekliye ek gösterge zammı!

Benzer Haberler