300 bin sözleşmeli personele kadro için yeni adım!

300 bin sözleşmeli personele kadro için yeni adım!

Sözleşmelilere kadro 'Türkiye Gündemine' taşınıyor!

Tarih :
300 bin sözleşmeli personele kadro için yeni adım!

Kamu-Sen sözleşmelilere kadro verilmesi ve bu personelin sorunlarına dikkat çekmek için bugün yeni bir çıkış yaptı. Kadro talebini bu akşam Türkiye gündemine taşıyacaklar.

SORUNLARI TÜRKİYE GÜNDEMİNE TAŞIYACAKLAR

Sözleşmelilere kadro verilmesi için Türkiye Kamu-Sen, sosyal medya Twitter üzerinden yapacağı etiket çalışmasıyla bir kez daha güvencesiz sözleşmeli çalışanların sorunlarına dikkat çekecek, kadro talebini Türkiye gündemine taşıyacak.

BU AKŞAM BAŞLIYOR

21.02.2019 Perşembe akşamı saat 20:00’da, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci’nin atacağı ilk tweetle başlayacak olan gündem çalışmamıza bütün sözleşmeli personelin tweetleri ile destek olmasını bekliyoruz.

KAHVECİ: HERKESİN DESTEK VERMESİNİ BEKLİYORUZ

Türkiye Kamu-Sen’in yapacağı etiket çalışmasına dair değerlendirmelerde bulunan Genel başkan Önder Kahveci, “Sözleşmeli personel kadroya geçene kadar mücadelemiz her platformda sürecek, Türkiye Kamu-Sen bu işin bayraktarlığını üstlenecektir.

Bu nedenle 21 Şubat Perşembe akşamı yapacağımız gündem çalışmasına tüm sözleşmeli personelin ve konu hakkında duyarlılık sahibi olan tüm vatandaşlarımızın katılımını bekliyoruz.

İnanıyorum ki, yarın Türkiye gündemini sarsacağız, sözleşmeliye kadro müjdesini en kısa zamanda alacağız” dedi.

Kaynak : SGK Rehberi

Benzer Haberler