Emeklilikte Yaşa Takılanlar İstanbul mitingine izin çıktı!

Emeklilikte Yaşa Takılanlar İstanbul mitingine izin çıktı!

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin İstanbul'da yapacağı mitinge izin verildi.

Tarih :
Emeklilikte Yaşa Takılanlar İstanbul mitingine izin çıktı!
Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin (EYT-SYDD) yasa çıkması için 17 Mart tarihinde İstanbul Maltepe'de miting yapma kararı almıştı. EYT-SYDD Yön. Kurulu Başkanı Gönül Boran hafta başında İstanbul Valiliği'ne ve İstanbul Eminyet Müdürlüğü'ne yasal izin için başvuruda bulunmuştu.

EYT'lilerin yaptığı başvuruya dün akşam saatlerinde yanıt geldi. EYT-SYDD Yön. Kurulu Başkanı Boran, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında "Yasal iznimiz çıktı.Mesai saatine yetişememezlikten belge yarın alınacak. Bugün emniyetimizle güvenlik için yapılması gerekenlerin toplantısını yaptık. Sıra 17 Mart'ta tüm Türkiye'den katılımla Maltepe miting alaninda olmakta." dedi.

"Emeklilikte Yaşa Takılanlar mücadelemizde varız, biriz, buradayiz ve birlikteyiz demek için" açıklamada bulunan Boran, "17 Mart saat 12.00-15.00 arasinda Maltepe Sahil etkinlik alanında yapacağimız mitingimizde 1 milyon oluyoruz." ifadesini kullandı.

Kaynak : Milli Gazete
Resmen başladı! Benzin ve motorinde yeni dönem
ÖTV’nin kalkması devlete yarayacak
Dev bankadan büyük zarar!
Bilet fiyatlarına vatandaş isyan ediyor
Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! O ödemelere zam...
Taşeronun 'sosyal medyayı' sallayan maaş hesabı!
Herkes MHP'li Arzu Erdem'in bu EYT mesajını paylaşıyor!
Hakan Atilla'yı taşıyan uçak, İstanbul'a iniş yaptı

Benzer Haberler