Anasayfa » Medya Haberleri » '3600 Ek Göstergenin' çıkacağı tarih belli oldu!

'3600 Ek Göstergenin' çıkacağı tarih belli oldu!

'3600 Ek Göstergenin' çıkacağı tarih belli oldu!

Öğretmen, polis, hemşire, din görevlisi, idareci ve emeklilerin beklediği 3600 ek gösterge ne zaman çıkacak sorusu merak konusu oldu. AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı 3600 ek gösterge için net tarihi verdi. 3600 ek göstergenin çıkması ve maaşlara yansıması Nisan-Mayıs ayında olacak.

Tarih :
'3600 Ek Göstergenin' çıkacağı tarih belli oldu!

3600 ek gösterge zammı için beklenen son haber geldi. 1.5 milyon öğretmen, polis, hemşire, din görevlisi, idareci ve emeklilerin beklediği 3600 ek göstergede son dakika haberi AK partili Naci Bostancı'dan geldi. AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı 3600 ek göstergenin çıkması ve maaşlara yansıması Nisan-Mayıs ayında olacak dedi.

Milyonlarca kamu görevlisinin merakla beklediği 3600 ek gösterde son açıklama Naci Bostancı'dan geldi. AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı 3600 ek göstergeyle ilgili yaptığı açıklamada seçim sonrasına kalacağını dile getirdi.

Bir televizyon programına katılan 3600 ek gösterge sorusuna şu cevabı verdi: “İnsanların 3600 ek göstergeyi bu kadar söylemelerin nedeni bir çıta atlama olarak görülmesinden bu kadar gündeme geliyor. Bunlar personel sistemi içerisinde değerlendirilecek konulardır. Nisan-Mayıs civarında bu gelişmeler yaşanır.”

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan da geçtiğimiz hafta “Söz verdiğimiz her konunun arkasındayız” diyerek meclis takvimine uygun olması halinde tüm sözlerin yerine getirilmesi için yoğun çaba içinde olduklarını belirtmişti.

3600 ek gösterge Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından daha önce açıklanan ikinci 100 günlük eylem planında da yer alıyor.

Kaynak : SGK Rehberi
Ertuğrul Gazi diye Düzyatan'ın heykelini diktiler
Sağlık Bakanlığından kan nakli için yeni adım
İsmail Küçükkaya'dan ortak yayın açıklaması
Memurlardan kritik toplu sözleşme hamlesi!
HDP'li belediyelerde işçilere baskı iddiası
Maaş alan anneye yardım nafakası verilir mi?
Büyük şok! Tatile diye nikah masasına...
Milli Eğitim Müdüründen şoförüne 'kep' töreni

Benzer Haberler