Anasayfa » Medya Haberleri » '3600 Ek Göstergenin' çıkacağı tarih belli oldu!

'3600 Ek Göstergenin' çıkacağı tarih belli oldu!

'3600 Ek Göstergenin' çıkacağı tarih belli oldu!

Öğretmen, polis, hemşire, din görevlisi, idareci ve emeklilerin beklediği 3600 ek gösterge ne zaman çıkacak sorusu merak konusu oldu. AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı 3600 ek gösterge için net tarihi verdi. 3600 ek göstergenin çıkması ve maaşlara yansıması Nisan-Mayıs ayında olacak.

Tarih :
'3600 Ek Göstergenin' çıkacağı tarih belli oldu!

3600 ek gösterge zammı için beklenen son haber geldi. 1.5 milyon öğretmen, polis, hemşire, din görevlisi, idareci ve emeklilerin beklediği 3600 ek göstergede son dakika haberi AK partili Naci Bostancı'dan geldi. AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı 3600 ek göstergenin çıkması ve maaşlara yansıması Nisan-Mayıs ayında olacak dedi.

Milyonlarca kamu görevlisinin merakla beklediği 3600 ek gösterde son açıklama Naci Bostancı'dan geldi. AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı 3600 ek göstergeyle ilgili yaptığı açıklamada seçim sonrasına kalacağını dile getirdi.

Bir televizyon programına katılan 3600 ek gösterge sorusuna şu cevabı verdi: “İnsanların 3600 ek göstergeyi bu kadar söylemelerin nedeni bir çıta atlama olarak görülmesinden bu kadar gündeme geliyor. Bunlar personel sistemi içerisinde değerlendirilecek konulardır. Nisan-Mayıs civarında bu gelişmeler yaşanır.”

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan da geçtiğimiz hafta “Söz verdiğimiz her konunun arkasındayız” diyerek meclis takvimine uygun olması halinde tüm sözlerin yerine getirilmesi için yoğun çaba içinde olduklarını belirtmişti.

3600 ek gösterge Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından daha önce açıklanan ikinci 100 günlük eylem planında da yer alıyor.

Kaynak : SGK Rehberi
Çilimli Belediyesi Geçici İşçi Alım İlanı
St. Pauli, Enver Cenk Şahin'in sözleşmesini feshetti!
Bakan Çavuşoğlu, TBMM'yi bilgilendirecek
AYM: Nikahsız yaşayan asker ordudan atılamaz
Çalışan annelere 650 TL maaş
Çekya, Türkiye'ye silah satışını durdurdu
Türkiye Adalet Akademisi 40 Güvenlik Görevlisi Alacak
İnsanlık yapmak istedi, suçlu ilan edildi

Benzer Haberler