Anasayfa » Medya Haberleri » AK Partili Belediye Başkanı darp edildi

AK Partili Belediye Başkanı darp edildi

AK Partili Belediye Başkanı darp edildi

Giresun Tirebolu Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Abdullah Karabıçak, henüz kimliği öğrenilemeyen bir kişinin fili saldırısına uğradı.

Tarih :
AK Partili Belediye Başkanı darp edildi
Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak'a yönelik saldırıyı kınayan AK Parti Tirebolu İlçe Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, "Her zaman halkının yanında ve hizmetkarında olan Başkanımız Abdullah Karabıçak'a cenaze taziyesi sonrasında misafirleriyle çorba içtiği lokantada bir kişinin bilgi alacakmış gibi yaklaşarak ansızın fiili ve sözlü saldırıda bulunulması asla kabul edilemez. Başkanımız Abdullah Karabıçak'a siyasi muhalefet tarzı ve üslubuyla daha öncelerden de sözlü tacizlerde bulunan bu şahıs hakkında gerekli şikayetlerde bulunulmuş ve hukuki süreçler başlatılmıştır.

Sinsice yapılan bu çirkin ve planlı saldırı sadece Belediye Başkanımız Abdullah Karabıçak'a değil tüm teşkilat mensuplarımıza, üyelerimize ve seçilme iradesine saygı duyan demokrasi sevdalısı Tirebolu halkına yapılmıştır." denildi.

Öte yandan Belediye Başkanı Karabıçak'a saldırı düzenleyen şahsın halen kayıp olduğu ve polis tarafından arandığı bildirildi.

 

Kaynak : İhlas Haber Ajansı
Burak Yılmaz'a servet teklif ettiler! Tam 50 milyonluk sözleşme
Sonar Genel Müdürü'nden İstanbul seçimi değerlendirmesi
Danıştay, sözleşmeli 28 personel alacak
O kamu görevlilerine 'tayin hakkı' yok!
Potada şampiyon belli oluyor
Akdeniz Üniversitesi Öğretim Elemanı Alım İlanı
3 katlı tünel ihaleye çıkıyor
Kırıkkale Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Benzer Haberler