Anasayfa » Medya Haberleri » Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak'tan KDV müjdesi

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak'tan KDV müjdesi

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak'tan KDV müjdesi

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak'tan KDV müjdesi

Tarih :
Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak'tan KDV müjdesi

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak,"KDV uyuşmazlığında son noktaya geldik, imzaları tamamladık, Külliye az önce imzaladı, hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Konut kredi faizleri ile ilgili de konuşan Albayrak, "Konut faizleri yüzde 1,28’lere geldi. Tahminim mayıs gibi yüzde 1'in altını, yüzde 0,98’i görünce sektördeki süreç daha da hızlanacak" ifadelerini kullandı.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği (OYDER) tarafından bir otelde düzenlenen 9. Otomotiv Kongresi'nde konuştu.

"Türkiye güçlü performansıyla yine birilerini üzmeye ve şaşırtmaya devam edecek" diyen Albayrak şunları dile getirdi:Türkiye tüm bu süreçlerde yaşadığı imtihanlardan daha da güçlenerek yoluna devam edecek. Cari açıktaki dengelenme hiçbir dönem bu kadar güçlü olmamıştı.Konutta mart itibarıyla günlük takip ettiğim rakamlar çok güçlü bir toparlanmaya işaret ediyor. Konut faizleri yüzde 1,28’lere geldi. Tahminim mayıs gibi yüzde 1'in altını, yüzde 0,98’i görünce sektördeki süreç daha da hızlanacak. KDV uyuşmazlığında son noktaya geldik, imzaları tamamladık, Külliye imzaladı, hayırlı uğurlu olsun.

 

Kaynak : Vatan
Onur Büyüktopçu'dan Seda Sayan açıklaması
Ankara Valiliğinden 'deprem' açıklaması
Açık Öğretim Okulları kayıt işlemleri başladı
26 Ağustos 2019'dan önemli gündem başlıkları
Birden fazla bayram ikramiyesi ödenmiyor
Üniversiteli genç karton toplayan ağabeyiyle dizi çekiyor
Bir asrı deviren' ninenin yaşam iksiri...
Son 11 yılda 2 bin 975 kadın öldürüldü

Benzer Haberler