Anasayfa » Medya Haberleri » Cem Yılmaz'dan takipçisine: Ahkam keseceğine derhal 100 bin TL ver

Cem Yılmaz'dan takipçisine: Ahkam keseceğine derhal 100 bin TL ver

Cem Yılmaz'dan takipçisine: Ahkam keseceğine derhal 100 bin TL ver

Komedyen Cem Yılmaz, İşitme Engelliler Dünya Basketbol Şampiyonası'na katılmak için kendisinden 100 bin TL destek isteyen takipçisine verdiği cevaptan dolayı 'Gözümden düştün' diyerek eleştiride bulunan bir başka takipçisine, “Kenarda durup bakma derhal 100 bin TL ver" dedi.

Tarih :
Cem Yılmaz'dan takipçisine: Ahkam keseceğine derhal 100 bin TL ver
Cem Yılmaz, önceki gün gerçekleştirdiği bir gösteride seyircilerden elde ettiği 300 bin TL'lik geliri Down Sendromu Derneği'ne bağışlayıp bu durumu da sosyal medya hesabından paylaşarak takipçilerine duyurdu. Kısa sürede 50 binin üzerinde beğeni alan paylaşımın altına bir takipçisi, Polonya'da gerçekleştirilecek İşitme Engelliler Dünya Basketbol Şampiyonası'na katılabilmeleri için 100 bin TL'ye ihtiyaçları olduğunu belirterek, ünlü komedyenden destek istedi.

BAKANLIĞA YÖNLENDİRDİ

Cem Yılmaz, söz konusu takipçisine, Gençlik ve Spor Bakanlığı'na başvurması gerektiğini söyledi. Takipçi ise “Oradan bir yanıt alamadığımız için cesaret edip size sordum. Canınız sağ olsun" paylaşımında bulundu.

İkili arasında yaşanan diyaloğa çok sayıda kullanıcı yorum yazdı. Bir takipçisi, Cem Yılmaz'a yönelik “Alaycı cevap yazacağına hiç cevap vermesen daha iyiydi. Gözümden düştün bu kibir ve alaycı tavrınla" siteminde bulundu. Yılmaz ise “Alaycı cevap yazmadım. Olması gerekeni yazdım. Gözünden düşmemek gibi kariyer planım yok kardeşim. Kenarda durup ahkam keseceğine derhal 100 bin TL ver" karşılığını verdi.

Kaynak : Vatan
Vatandaşa 10 bin ucuz konut müjdesi
Maaş alan anneye yardım nafakası verilir mi?
"Menzile ulaşmanın tek yolu vardır o da kol kola gitmektir"
Milli Eğitim Müdüründen şoförüne 'kep' töreni
Abdullah Gül'le ilgili dikkat çeken sözler
Eksik prime yaş formülü!
Bahçeli'den Moody's'e not tepkisi
Emeklilere büyük müjde! Sistem değişiyor

Benzer Haberler