Erdoğan mitinge katılan vatandaş sayısın açıkladı

Erdoğan mitinge katılan vatandaş sayısın açıkladı

Erdoğan mitinge 1 milyon 600 bin kişinin katıldığını açıkladı.

Tarih :
Erdoğan mitinge katılan vatandaş sayısın açıkladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Yenikapı'da düzenlenen Cumhur İttifakı Büyük İstanbul mitinginde konuştu. Erdoğan mitinge 1 milyon 600 bin kişinin katıldığını açıkladı.

İşte Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Sevda nedir bilmezsek sevdalandığım şehir; kubbeler arasında nakış gibi işlenen şehir, ey şehadetlerle şahlanan şehir; alemlere rahmet olarak gönderilen Efendimizin İslam alemine işaret ettiği şehir, asrı saadetten gelen misafirleriyle şereflenen şehir... Fetih fatih Sultan Mehmet Han'a nasip olan şehir; adaletin huzurun hakikatin hakim olduğu şehir... Her inançtan, her kesimden insanın güvenle yaşadığı eman şehir; herkesin gözü olduğu gözdesi olduğu İslam şehri... Seni yürekten selamlıyorum İstanbul.

Ayasofya'sı ile Sultan Ahmet Camisiyle en son Büyük Çamlıca Camisi ile... Kıtaları birleştiren İstanbul. Sizleri aşk ile selamlıyorum İstanbul. Yenikapı bugün bir başka güzel. İşte böylesi yürekler fethetmişti İstanbul'u. İşte böylesi bir iman, aşılmaz denilen surları yerle yeksan etmişti. İşte böylesi bir azim asırlarca İstanbul'a dünyayı yönettirmişti.

Kaynak : SGK Rehberi
İzmir'de FETÖ'nün hücre evlerine operasyon: 14 gözaltı
ROK'A bir tepki de Hidayet Türkoğlu'ndan
Umre ücretlerinde indirim yapıldı! Başvurular bugün başlıyor
Memurların TİS'de endişesi belli oldu!
3 bin muhtara şok! Yeniden sandık yolu
AK Parti'de bugün kutlama yarın teşekkür
İnşaatta dünya ikincisiciyiz
SGK çalışanı göçmen kaçırırken yakalandı

Benzer Haberler