Anasayfa » Medya Haberleri » 'Sokakta sigara içen kadın ucuzdur' demişti. Ece Üner'den sert tepki

'Sokakta sigara içen kadın ucuzdur' demişti. Ece Üner'den sert tepki

'Sokakta sigara içen kadın ucuzdur' demişti. Ece Üner'den sert tepki

'Sokakta sigara içen kadın ucuzdur' demişti. Ece Üner'den sert gönderme

Tarih :
'Sokakta sigara içen kadın ucuzdur' demişti. Ece Üner'den sert tepki

Show TV sunucusu Ece Üner'den Yaşar Alptekin’e çok sert gönderme

Yaşar Alptekin'in sokakta sigara içen kadın ucuzdur sözlerine Show TV sunucusu Ece Üner'den gelen sert tepki herkesi şaşırttı.

Yeşilçam’da cüretkar rolleri ile bilinen Yaşar Alptekin’ın son sözleri toplumun tepkisine neden oldu. Alptekin'in kadınlara yönelik skandal açıklaması sosyal medyanın en çok konuşulan konusu oldu. Kadınları hedef alan Alptekin "Tesettürlü olsun ya da olmasın sokakta sigara içen kadın ucuzdur. Bir bayanın yolda sigara içmesi hoş değil” demişti.

YALANLADI

Skandal açıklama sonrası tepkiler sonrası Alptekin ise bu ifadelerini yalanladı. Alptekin daha sonra ise şu ifadeleri kullandı: Ben asla böyle sert ve keskin cümleler kullanmadım. Sözlerim çarpıtıldı, eleştiriler çok acımasızdı. Ben nasıl böyle bir cürette bulunabilirim ki? Bir bayana yakışmıyor. Sokakta sigara içen kadın ucuzdur diye asla ve asla böyle bir cümle kurmadım.

Asıl niyetim çevre temizliği:Demokrasi nedir? Kendi hakkını muhafaza ederken başkasının hakkına tecavüz etmemektir. Ama eleştiri seviyeli olmalı. Asıl anlatmak istediğim insan sağlığı ve çevre temizliği. Temizlik imandandır deriz ama sokağa baktığınızda her yerde izmarit var.

Kadın değil fotoğraf ucuzluyor:Bayan çünkü zariftir, asildir. Bir bayanın sigara içmesi hoş değil, hem de sokağı kirletiyorsunuz. Bir bayanın sokakta sigara içmesi fotoğraf olarak ucuzlatıyor dedim. Hadiseyi ucuzlatıyor dedim. Sokakta sigara içen kadın ucuzdur demedim.”

ECE ÜNER SERT TEPKİ VERDİ

Alpekin’in kadınları hedef alan sözleri sonrasında haber sunucusu Ece Üner çok sert tepkide bulundu. Üner “Kadını ucuzlatıyor, kadın ucuzdur demedim diyor. Deseydi kadına fiyat biçmek suretiyle ticaretleştirene ne denir? Yanıtı kadınlar olarak biz de kendisinden beklerdik.”

Kaynak: internethaber

Kaynak : SGK Rehberi

Benzer Haberler