Anasayfa » Medya Haberleri » İmamoğlu: Birine musakka, birine antrikot olmaz

İmamoğlu: Birine musakka, birine antrikot olmaz

İmamoğlu: Birine musakka, birine antrikot olmaz

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, mesaisinin ilk gününde belediye çalışanlarıyla tanıştı. Odaları tek tek dolaşan İmamoğlu, çalışanlara başarı diledi. Son olarak mutfak bölümüne giren İmamoğlu, çalışanlara, "Yemekte ne vardı" diye sordu. "Musakka var. Sizin için de antrikot" yanıtını üzerine İmamoğlu, "Olmaz, yanlış. Birine musakka, birine antrikot olmaz. Bir dahakine aynısı olacak" talimatını verdi

Tarih :
İmamoğlu: Birine musakka, birine antrikot olmaz
İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, sabah saatlerinde Saraçhane'deki merkez binaya gelerek, mesaisine başladı.

Esra Boğazlıyan'ın haberine göre, ilk olarak basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İmamoğlu, daha sonra makamına çıktı. Çeşitli toplantılar gerçekleştiren İmamoğlu, ardından da bulunduğu kattaki belediye çalışanlarıyla tanıştı.

Odaları tek tek dolaşan İmamoğlu, çalışanlara başarı diledi. Son olarak mutfak bölümüne giren Başkan İmamoğlu, çalışanlara, ''Bugün yemekte ne var?' diye sordu. ''Musakka var. Sizin için de antrikot'' yanıtını üzerine İmamoğlu, "Olmaz, yanlış. Birine musakka, birine antrikot olmaz. Bir dahakine aynısı olacak" talimatını verdi.

Kaynak : Habertürk
Atabey Sulama Birliği Geçici İşçi Alım İlanı
Elazığ'da 3.2 büyüklüğünde deprem
FED kritik toplantıların tarihlerini açıkladı!
Bir babanın hukuk mücadelesi
Yüz binlerce emekliye vergi müjdesi
Gökçek 'bombaya bakın' dedi ve açıkladı: Bunlara mı teslim edeceksiniz?
İstanbul Havalimanı'nda taksiciler UBER'ciye saldırdı

Benzer Haberler