Anasayfa » Medya Haberleri » İmamoğlu: Birine musakka, birine antrikot olmaz

İmamoğlu: Birine musakka, birine antrikot olmaz

İmamoğlu: Birine musakka, birine antrikot olmaz

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, mesaisinin ilk gününde belediye çalışanlarıyla tanıştı. Odaları tek tek dolaşan İmamoğlu, çalışanlara başarı diledi. Son olarak mutfak bölümüne giren İmamoğlu, çalışanlara, "Yemekte ne vardı" diye sordu. "Musakka var. Sizin için de antrikot" yanıtını üzerine İmamoğlu, "Olmaz, yanlış. Birine musakka, birine antrikot olmaz. Bir dahakine aynısı olacak" talimatını verdi

Tarih :
İmamoğlu: Birine musakka, birine antrikot olmaz
İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, sabah saatlerinde Saraçhane'deki merkez binaya gelerek, mesaisine başladı.

Esra Boğazlıyan'ın haberine göre, ilk olarak basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İmamoğlu, daha sonra makamına çıktı. Çeşitli toplantılar gerçekleştiren İmamoğlu, ardından da bulunduğu kattaki belediye çalışanlarıyla tanıştı.

Odaları tek tek dolaşan İmamoğlu, çalışanlara başarı diledi. Son olarak mutfak bölümüne giren Başkan İmamoğlu, çalışanlara, ''Bugün yemekte ne var?' diye sordu. ''Musakka var. Sizin için de antrikot'' yanıtını üzerine İmamoğlu, "Olmaz, yanlış. Birine musakka, birine antrikot olmaz. Bir dahakine aynısı olacak" talimatını verdi.

Kaynak : Habertürk
Türkiye Vagon Sanayi 26 İşçi Alacak
Kocaeli SGK İl Müd. Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı
ÖSYM'den son dakika açıklaması! Yayımlandı...
FETÖ'den bugüne kadar 17 bin 242 asker ihraç edildi
Hastanede yangın çıktı, 27 hasta tahliye edildi
İçişleri Bakanlığı vatandaşları SMS yoluyla uyardı!
Sokak ortasındaki korkunç olayda yeni gelişme

Benzer Haberler