Anasayfa » Medya Haberleri » İmamoğlu'dan ilginç karar! Tüm verileri kopyalama talimatı

İmamoğlu'dan ilginç karar! Tüm verileri kopyalama talimatı

İmamoğlu'dan ilginç karar! Tüm verileri kopyalama talimatı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, yayınladığı genelgede iki müfettişi ve uzman sıfatıyla dışarıdan üç kişiyi, inceleme ve araştırma yaptırma adı altında Büyükşehir Belediyesi ve bağlı kuruluşlarının tüm elektronik veri tabanı ve altyapısını kopyalamakla yetkilendirdi.

Tarih :
İmamoğlu'dan ilginç karar! Tüm verileri kopyalama talimatı
>İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, yayınladığı genelgede iki müfettişi ve uzman sıfatıyla dışarıdan üç kişiyi, inceleme ve araştırma yaptırma adı altında Büyükşehir Belediyesi ve bağlı kuruluşlarının tüm elektronik veri tabanı ve altyapısını kopyalamakla yetkilendirdi.

Üst düzey bir devlet yetkilisinden edinilen bilgiye göre, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, yayınladığı genelgede hiçbir ihbar veya şikayet bulunmadığı halde, müfettişleri ve uzman sıfatıyla dışarıdan üç kişiyi, inceleme ve araştırma yaptırma adı altında Büyükşehir Belediyesi ve bağlı kuruluşlarının tüm elektronik veri tabanı ve altyapısını kopyalamakla yetkilendirdi.

İnceleme ve araştırmanın dışında, İmamoğlu'nun imzasını taşıyan genelge ile verileri 'kopyalama' yetkisi vermesi de dikkat çekti.

işte o resmi belge;

Kaynak : İhlas Haber Ajansı
Prim eksiği olanlara güzel haber!
Erdoğan Sanatçı ve sporcularla iftarda buluştu!
Bayram ikramiyesine zam geldi mi? Bakan açıkladı...
Önkibar'a saldırıyla ilgili gözaltı
19 Farklı Şehir Ve Kurum 126 Personel Alımı Yapıyor
Akdeniz'de korkutan deprem!
Melih Gökçek'ten 'jip' açıklaması

Benzer Haberler