Anasayfa » Medya Haberleri » İmamoğlu'dan ilginç karar! Tüm verileri kopyalama talimatı

İmamoğlu'dan ilginç karar! Tüm verileri kopyalama talimatı

İmamoğlu'dan ilginç karar! Tüm verileri kopyalama talimatı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, yayınladığı genelgede iki müfettişi ve uzman sıfatıyla dışarıdan üç kişiyi, inceleme ve araştırma yaptırma adı altında Büyükşehir Belediyesi ve bağlı kuruluşlarının tüm elektronik veri tabanı ve altyapısını kopyalamakla yetkilendirdi.

Tarih :
İmamoğlu'dan ilginç karar! Tüm verileri kopyalama talimatı
>İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, yayınladığı genelgede iki müfettişi ve uzman sıfatıyla dışarıdan üç kişiyi, inceleme ve araştırma yaptırma adı altında Büyükşehir Belediyesi ve bağlı kuruluşlarının tüm elektronik veri tabanı ve altyapısını kopyalamakla yetkilendirdi.

Üst düzey bir devlet yetkilisinden edinilen bilgiye göre, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, yayınladığı genelgede hiçbir ihbar veya şikayet bulunmadığı halde, müfettişleri ve uzman sıfatıyla dışarıdan üç kişiyi, inceleme ve araştırma yaptırma adı altında Büyükşehir Belediyesi ve bağlı kuruluşlarının tüm elektronik veri tabanı ve altyapısını kopyalamakla yetkilendirdi.

İnceleme ve araştırmanın dışında, İmamoğlu'nun imzasını taşıyan genelge ile verileri 'kopyalama' yetkisi vermesi de dikkat çekti.

işte o resmi belge;

Kaynak : İhlas Haber Ajansı
'Döndü bacı' 20 yıldır değirmen işletiyor
Abdullah Gül'ün miting yeri belli oldu
Onur Büyüktopçu'dan Seda Sayan açıklaması
Kışa büyük hazırlık... Fiyatları düşürecek!
Kocasını bıçaklayarak öldüren kadın gözaltına alındı
Van'da HDP'li 8 belediye meclis üyesi görevden alındı
Son 11 yılda 2 bin 975 kadın öldürüldü

Benzer Haberler