Anasayfa » Medya Haberleri » Bahçeli’den Fehmi Koru’ya sert tepki

Bahçeli’den Fehmi Koru’ya sert tepki

Bahçeli’den Fehmi Koru’ya sert tepki

Bahçeli’den Fehmi Koru’ya sert tepki

Tarih :
Bahçeli’den Fehmi Koru’ya sert tepki

Fehmi Koru; son yazısında, AK Parti'nin 31 Mart yerel seçimlerinde büyükşehirleri kaybetmesinden MHP'yi sorumlu tutmuştu. MHP lideri Bahçeli, kripto FETÖ'cü Koru'nun yazdıklarına yanıt verdi. Bahçeli "FETÖ'nün Fehmi'si, Pensilvanya'nun Koru'su, 15 Temmuz'un intikamını almak için sıraya girmiştir.Bu şahsın elini kolunu sallayarak dolaşıyor olması hayrettir." dedi.

MHP lideri Devlet Bahçeli, Antalya’da partisinin belediye ve il başkanlarıyla buluştu. Toplantıda seçim sürecine dair çarpıcı tespitlerde bulunan Bahçeli, kripto FET֒cü Fehmi Koru’nun, Cumhur İttifakı’nı yönelik kaleme aldığı sözde analizine de değindi.

“FET֒NÜN FEHMİ’Sİ PENSİLVANYA’NIN KORU’SU…”

Fehmi Koru gibi kripto FET֒cülerin, maskelerinin düştüğünü hatırlatan MHP lideri “Biz bunların alayını tanıyoruz. Ne yapmak istediklerini az çok biliyoruz. FET֒nün Fehmi’si, Pensilvanya’nun Koru’su, 15 Temmuz’un intikamını almak için sıraya girmiştir. Bu şahsın elini kolunu sallayarak dolaşıyor olması hayrettir. Pensilvanya’nın korosunun eski gazeteci kadrosundan olan melun şahıs, MHP’nin, AK Parti’nin altını oyduğunu ifade etmiştir. AK Parti’nin daha az zararlı bir müttefik bulmasını utanmadan sıkılmadan önermiştir. MHP, TBMM’de denge ve denetleme görevi yapmaktadır. Bu çürük yumurta, bu husumet odağı hangi hakla bunları söyleyebilmektedir? Karanlık dönemlerin kalemşörü olan bu şahsın geçmişinden utanması var mıdır? FET֒nün Koru’su kime hangi mesejları veriyor? Cumhur İttifakı’nı hazmedemeyenler, 15 Temmuz’un intikamını almak isteyenlerdir. Bizim ittifakımız siyasi alışveriş üzerine bina edilmiş değildir. Cumhur İttifakı Türk milletinin iradesiyle inşa edilmiştir.” diye konuştu.

Kaynak : Sözcu

Benzer Haberler