Anasayfa » Medya Haberleri » İşte Erdoğan'ın İmamoğlu'nun elini sıktığı görüntü!

İşte Erdoğan'ın İmamoğlu'nun elini sıktığı görüntü!

İşte Erdoğan'ın İmamoğlu'nun elini sıktığı görüntü!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İmamoğlu'nun elini sıktığı anlar ortaya çıktı

Tarih :
İşte Erdoğan'ın İmamoğlu'nun elini sıktığı görüntü!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, katıldığı bir cenaze töreninde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu pas geçerek elini sıkmadığı iddiası sonrası yeni görüntüler ortaya çıktı. Ortaya çıkan yeni görüntülerde CumhurBaşkanı Erdoğan'ın Ekrem İmamoğlu ile cenaze sonrası bir araya geldiği öğrenildi. Cumhurbaşkanını uğurlamak için makam aracı önünde bekleyen Ekrem İmamoğlu, Erdoğan'ın aracına gelmesi üzerine burada tokalaştı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı uğurladı.

Ekrem İmamoğlu ise cenaze sonrası basın mensupları ile bir araya geldi. İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile tokaşma anına ilişkin konuştu. Ekrem İmamoğlu, “Karşılaşmamız gerekiyor. Çünkü biz bu millete hizmet eden iki makam sahibiyiz. Bunlar gayet doğal. Nezaketin, buluşmanın normalleşmesi, bu ülkenin normalleşmesi demek. Bunu her zaman uygulamaya çalışacağım. Fırsat bulursam merhabalaşırım, kucaklaşırım, bu ülke adına bu şehir adına sohbet ederim. Bu benim için keyiftir, onurdur. Dün ve bugün merhabalaşmanın ötesinde kandilini kutladım" dedi.

İmamoğlu, “Cumhurbaşkanı Erdoğan hayırlı olsun dedi mi size?” sorusuna ise, “Kendisi öyle bir cümle kullanmadı. Sadece kandilini kutladığımda iade-i kutlama yaptı” cevabını verdi.

 

Kaynak : Milli Gazete
Kamu cezası alanların hikayesi: Bir ceza aldım hayatım değişti
Volvo, yarım milyon aracını geri çağırdı!
Babasını öldürdüğünü emniyeti arayarak itiraf etti
Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! İşte yeni dönem...
Bakan Pakdemirli açıkladı: 1.9 milyar lira yolda!
İşte YKS tercih tarihi !
Emekliye 2 bin 522 TL! İşte güncel maaş tablosu...
Kaçak otomobile af geldi

Benzer Haberler