Anasayfa » Medya Haberleri » Kılıçdoroğlu'nun sağlık durumu nasıl?

Kılıçdoroğlu'nun sağlık durumu nasıl?

Kılıçdoroğlu'nun sağlık durumu nasıl?

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Çubuk ilçesinde şehit sözleşmeli piyade er Yener Kırıkcı'nın cenaze namazının ardından bir grup tarafından protesto edilerek saldırıya uğradı. Güvenlik güçleri Kılıçdaroğlu'nu çevredeki bir eve götürdü. Kılıçdaroğlu'nun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi

Tarih :
Kılıçdoroğlu'nun sağlık durumu nasıl?
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Çubuk ilçesinde şehit sözleşmeli piyade er Yener Kırıkcı'nın cenaze namazının ardından bir grup tarafından protesto edilerek saldırıya uğradı. Güvenlik güçleri Kılıçdaroğlu'nu çevredeki bir eve götürdü. Kılıçdaroğlu'nun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Hakkari'de, Irak sınırında güvenlik güçleriyle PKK'lı teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan Sözleşmeli Er Yener Kırıkçı'nın cenaze törenine katılmak üzere Ankara'nın Çubuk ilçesine gitti. Öğle namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından Kılıçdaroğlu, burada bir grubun saldırısına uğradı. Jandarma, korumalar ve polis Kılıçdaroğlu'nu etrafını sararak saldırıyı önleme çalıştı. Kılıçdaroğlu, öfkeli gruptan uzaklaştırılarak aracıyla mahallede bulunan bir eve götürüldü. Güvenlik güçleri, evin çevresinde toplanan kalabalığın dağıtılması için çalışma başlattı.

Kaynak : Memurlar.Net
Atabey Sulama Birliği Geçici İşçi Alım İlanı
Aylık 6 bin TL maaşla eleman bulamıyorlar
Öldürdüğü adamdan şikayetçi oldu!
O belediyede çalışanlara mobbing iddiası
Ayvacık Belediyesi Geçici İşçi Alım İlanı
Gökçek 'bombaya bakın' dedi ve açıkladı: Bunlara mı teslim edeceksiniz?
Kaçkar İtfaiye Mezbahane ve Katı Atık Birliği İşçi Alım İlanı

Benzer Haberler