Anasayfa » İlan » Ayvacık Barajı Sulama Birliği Geçici İşçi Alım İlanı

Ayvacık Barajı Sulama Birliği Geçici İşçi Alım İlanı

Ayvacık Barajı Sulama Birliği Geçici İşçi Alım İlanı

Tarih :
Ayvacık Barajı Sulama Birliği Geçici İşçi Alım İlanı

ÇANAKKALE ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

AYVACIK BARAJI SULAMA BİRLİĞİ
Son Başvuru Tarihi : 07 Mayıs 2019
Yayınlanma Tarihi : 03 Mayıs 2019

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:


A) Genel Hususlar:


1) Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan" linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.
2) Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.
3) Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu kişilerin EKPSS/KPSS'ye girmiş olmaları yeterlidir. Ancak, kariyer meslek taleplerine başvuru yapacak engellilerden ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir.
4) EKPSS'ye tabi engelli işçi taleplerine başvuru yapacak adaylar, hangi yılın puanını kullanarak başvuru yapacaklarını başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra değişiklik talepleri kabul edilmeyecektir.
5) Taleplere başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmeyecektir.
6) KPSS/EKPSS'ye tabi işçi taleplerine müracaat eden iş arayanların puan üstünlüğüne ve öncelikli adayların ise en eski tarihli belgelerden başlanmak suretiyle öncelik belge tarihlerine göre açık iş sayısının dört katını, kariyer mesleklerde ise açık iş sayısının beş katını geçmeyecek şekilde oluşturulan nihai listeler sınav yapılmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.
7) Kuraya tabi taleplere başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.
8) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.
9) Taleplere başvuru yaparak listelere giren adaylar aranan koşulları taşıyıp taşımadıklarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz edeceklerdir. Belge teslim tarihi ve yeri, işgücü ilanında ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinden adaylara duyurulacaktır. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılacak olup yerlerine sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilebilecektir.
10) Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
11) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkacaktır.
12) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacaktır.İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacaktır.İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır.
13) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.


B) Özel Hususlar:


Talep Belirli Süreli (Geçici) olup 5 ay 29 gün çalışma sürelidir. Bu talep Belirli Süreli (Geçici) olup ilçe genelinde karşılanacaktır.

İŞKUR tarafından bildirilen listelerden kura çekimi sonrası 4 katı aday mülakata alınacaktır.

Adayların işe alım süreci ve sınava ilişkin tüm duyuruları ayvaciksulama@gov.tr internet adresinden takip etmeleri gerekmekte olup; adaylara yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Su Arıza İşçisi

KişiselBilgiler

CinsiyetYaş AralığıBoy AralığıKilo Aralığı
Kadın - - -
Erkek 18--(07.05.2001 - - -

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Önlisans

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Ayvacık Noterliği Ayvacık/ÇANAKKALE09.05.201910:00 - 11:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : ÜMMÜHAN MAHALLESİ, CUMHURİYET CADDESİ NO:12/A
17860 AYVACIK/ÇANAKKALE
ÇANAKKALE / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :AYVACIK/ÇANAKKALE

İrtibat Bilgileri

Adı Soyadı
Ünvanı
Telefon No0 286 712 24 48
E-Posta

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Geçici / Tam Süreli


Kaynak : SGK Rehberi
Babacan'dan, Cumhurbaşkanı adayı olacak mı?sorusuna cevap
Koronavirüse yakalanan polis memuru vefat etti
Resmen açıklandı! Kısıtlamadan muaf tutulacaklar
Ayasofya'da kimler görev alacak? Namaz nerede kılınacak?
Karakaya Belediyesi İşçi Alacak
Doğu Perinçek'ten dikkat çeken Ayasofya çıkışı
İzmir Urit Urla İnşaat 1 İşçi Alacak
Ayasofya Durumu Hakkında Son Gelişmeler Ne Yönde?
Bitlis Güroymak Belediyesi Geçici 32 İşçi Alacak
Çankırı Eldivan SYDV Geçici 1 İşçi Alacak
Gelinlere özel koronavirüs maskesi üretildi
Bir çocuğu kurtarmak isterken 11 kişi boğuldu!
Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan mesai saatleri için öneri
Yalova Cumhuriyet Başsavcılığından darp iddiasına ilişkin açıklama
İnfaz düzenlemesiyle çıkan eş,termal tesiste eşini ve kayınvalidesini öldürdü
O yol açılıyor! Mesafe 2.5 saatten 40 dakikaya düşecek
O Ülkeden ithal ettiği karideslerde koronavirüs tespit edildi
Aydın'da 'HES'kodunu hatalı veren yolcu otobüsten indirildi
Memura ikramiye teklifi meclise sunuldu
Çanakkale Kentsel Hizmetler 2 İşçi Alacak

Benzer Haberler