Anasayfa » İlan » TSK Mühimmat Ayırma ve Ayıklama Tesisi Terörle Mücedelede Yaralanan İşçi Alım İlanı

TSK Mühimmat Ayırma ve Ayıklama Tesisi Terörle Mücedelede Yaralanan İşçi Alım İlanı

TSK Mühimmat Ayırma ve Ayıklama Tesisi Terörle Mücedelede Yaralanan İşçi Alım İlanı

Tarih :
TSK Mühimmat Ayırma ve Ayıklama Tesisi Terörle Mücedelede Yaralanan İşçi Alım İlanı

KIRIKKALE ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

TSK MÜHİMMAT AYIRMA VE AYIKLAMA TESİSİ MÜDÜRLÜĞÜ
Son Başvuru Tarihi : 13 Mayıs 2019
Yayınlanma Tarihi : 09 Mayıs 2019

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:


A) Genel Hususlar:


1) Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan" linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.
2) Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.
3) Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu kişilerin EKPSS/KPSS'ye girmiş olmaları yeterlidir. Ancak, kariyer meslek taleplerine başvuru yapacak engellilerden ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir.
4) EKPSS'ye tabi engelli işçi taleplerine başvuru yapacak adaylar, hangi yılın puanını kullanarak başvuru yapacaklarını başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra değişiklik talepleri kabul edilmeyecektir.
5) Taleplere başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmeyecektir.
6) KPSS/EKPSS'ye tabi işçi taleplerine müracaat eden iş arayanların puan üstünlüğüne ve öncelikli adayların ise en eski tarihli belgelerden başlanmak suretiyle öncelik belge tarihlerine göre açık iş sayısının dört katını, kariyer mesleklerde ise açık iş sayısının beş katını geçmeyecek şekilde oluşturulan nihai listeler sınav yapılmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.
7) Kuraya tabi taleplere başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.
8) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.
9) Taleplere başvuru yaparak listelere giren adaylar aranan koşulları taşıyıp taşımadıklarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz edeceklerdir. Belge teslim tarihi ve yeri, işgücü ilanında ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinden adaylara duyurulacaktır. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılacak olup yerlerine sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilebilecektir.
10) Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
11) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkacaktır.
12) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacaktır.İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacaktır.İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır.
13) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.


B) Özel Hususlar:


1- Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak ve Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

2-Belirtilen Öğrenim, okul türünden mezun bulunmak ve istenen belgeleri eksiksiz teslim etmek.

3-TMY İşçi talebimiz Noter huzurunda çekiliş yapılarak kura ile belirlenecektir.

4-Yapılacak sınavda-Mülakaatta başarılı olmak, (Sıralama sonrasu kontenjana girmek)

5-Tüm aşamaları geçtikten sonra yapılacak Arşiv (Güvenlik) soruşturması sonucu olumlu sonuçlanmak.

6-SGK. tarafından yetkilendirilmiş olan sağlık kuruluşlarından, İşe alınacağı meslek kolunda sakınca bulunmadığına dair Sağlık Kurulu Raporu alanlar işe başlatılacaktır.

7-Ağır ve Tehlikeli İşler Yönetmeliğine istinaden, Ağır ve Tehlikeli İşlerde ve Vardiyalı hizmetlerde çalışmasına mani bir hali olmamak.

8-Çalışma ve İş Kurumu Kırıkkale İl Müdürlüğünce yayımlanan ilana müracaat eden adayların 21.05.2019 tarihine kadar Müracaat şartlarını taşıdıklarına dair bütün evrakların Asıl ve Tıpkıçekimlerini (Fotokopi); (Öğrenim, Adli Sicil Kaydı,Nüfus Cüzdanı,Fotograf) TSK Maat Müdürlüğü Yahşihan/KIRIKKALE adresine elden teslim etmeleri aksi halde kura çekimine alınmayacaklardır.

9-Sonuclar listeler halinde açıklanacaktır.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Diğer Tahmil-Tahliye Ve İlgili Yük Taşıma İşçileri

KişiselBilgiler

CinsiyetYaş AralığıBoy AralığıKilo Aralığı
Kadın 18--(13.05.2001 - - -
Erkek 18--(13.05.2001 - - -

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
TSK MAAT. MÜDÜRLÜĞÜ Yahşihan/KIRIKKALE24.05.201914:00 - 15:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : TSK MÜHİMMAT AYIRMA VE AYIKLAMA TESİSİ MÜDÜRLÜĞÜ YAHŞİHAN/KIRIKKALE
71450 YAHŞİHAN
KIRIKKALE / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Daimi / Tam Süreli


Kaynak : SGK Rehberi
Benzin ve motorine yeni zam kesinleşti
Birden fazla bayram ikramiyesi ödenmiyor
Çifte maaşlı bürokratlar vergi kaçakçısı olabilir
Acı sözler... 'Ben ambulans çağırın diyorum, onlar çekim yapıyor'
Hababam Sınıfı'nın usta oyuncusu hayatını kaybetti
Emine Bulut’un gözü yaşlı annesi isyan etti: Onlar çekim yapıyor…
Gökçek'ten bomba paylaşım Zeydan Karalar'ın başkanlığı düşer
İŞKUR en az ilkokul mezunu kamu personel alacak!
Memura emsal karar!Mevzuatta olmayan cezaya,iptal kararı...
Çöp toplama yerine parfüm
Pençe-3 harekatında çıkan çatışmada 3 asker şehit oldu
Erdoğan, Emine Bulut'un babasıyla görüştü
Malulen emeklilikte yaşa bakılmaz.
Kamu Görevlileri Hakem Kurulu, ilk toplantısını yaptı
Emeklilere 3 müjde birden! Eksik aylıklara düzeltme
Trump'ın mesajı altını fırlattı!
İşsize çifte maaş
İşte Babacan'ın yeni partisinin adı ve logosu
Türkiye'de her 100 kişiden 12'sinde silah var
Serviste öğrenci unutmaya yerli çözüm
Böbrek taşı sancısı sanıp hastaneye gitti, üçüz bebek doğurdu

Benzer Haberler