Anasayfa » İlan » Sultangazi Belediyesi İşçi Alım İlanı

Sultangazi Belediyesi İşçi Alım İlanı

Sultangazi Belediyesi İşçi Alım İlanı

Tarih :
Sultangazi Belediyesi İşçi Alım İlanı

BAYRAMPAŞA HİZMET MERKEZİ

SULTANGAZİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 17 Mayıs 2019
Yayınlanma Tarihi : 13 Mayıs 2019

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:


A) Genel Hususlar:


1) Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan" linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.
2) Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.
3) Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu kişilerin EKPSS/KPSS'ye girmiş olmaları yeterlidir. Ancak, kariyer meslek taleplerine başvuru yapacak engellilerden ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir.
4) EKPSS'ye tabi engelli işçi taleplerine başvuru yapacak adaylar, hangi yılın puanını kullanarak başvuru yapacaklarını başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra değişiklik talepleri kabul edilmeyecektir.
5) Taleplere başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmeyecektir.
6) KPSS/EKPSS'ye tabi işçi taleplerine müracaat eden iş arayanların puan üstünlüğüne ve öncelikli adayların ise en eski tarihli belgelerden başlanmak suretiyle öncelik belge tarihlerine göre açık iş sayısının dört katını, kariyer mesleklerde ise açık iş sayısının beş katını geçmeyecek şekilde oluşturulan nihai listeler sınav yapılmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.
7) Kuraya tabi taleplere başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.
8) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.
9) Taleplere başvuru yaparak listelere giren adaylar aranan koşulları taşıyıp taşımadıklarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz edeceklerdir. Belge teslim tarihi ve yeri, işgücü ilanında ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinden adaylara duyurulacaktır. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılacak olup yerlerine sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilebilecektir.
10) Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
11) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkacaktır.
12) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacaktır.İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacaktır.İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır.
13) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.


B) Özel Hususlar:


*OTOMOTİV KAPORTA İŞÇİSİ İLANI BAŞVURU ŞARTLARI:

OTOMOTİV KAPORTA İŞÇİSİ KALFALIK BELGESİNE SAHİP OLMAK,

E SINIFI EHLİYET SAHİBİ OLMAK (10 YIL DENEYİM),

PSİKOTEKNİK VE SRC2 BELGESİNE SAHİP OLMAK.

*NOTER KURASI 21.05.2019 TARİHİNDE SAAT 10:00DA SULTANGAZİ BELEDİYESİ NİKAH SALONUNDA YAPILACAKTIR.

*KURA SONUCUNDA AÇIK İŞ SAYISININ 4 KATI ADAY SEÇİLECEK OLUP; ADAYLARIN MÜLAKAT TARİHİ www.sultangazi.bel.tr WEB ADRESİNDEN İLAN EDİLECEKTİR. KİŞİLERE AYRICA TEBLİGAT GÖNDERİLMEYECEKTİR.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Otomotiv Kaporta İşçisi

KişiselBilgiler

CinsiyetYaş AralığıBoy AralığıKilo Aralığı
Kadın - - -
Erkek 18---50 (17.05.2001 - 13.05.1969 tarihleri arasında doğan kişiler) - -

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Sultangazi Belediyesi Nikah Salonu21.05.201910:00 - 11:00

Aranan Nitelikler

Nitelik BaşlığıNitelik Aciklamasi
Meslek Belgeleri ve SertifikalarıKalfalık Belgesi, Psikoteknik Belgesini, SRC2 Belgesi

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : UĞUR MUMCU MAH. ATATÜRK BULVARI NO:54
SULTANGAZİ
İSTANBUL / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :SULTANGAZİ

İrtibat Bilgileri

Adı SoyadıİLKER DEMİR
ÜnvanıİNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ
Telefon No444 23 32
E-Postacagri@sultangazi.bel.tr

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Daimi / Tam Süreli


Kaynak : SGK Rehberi
Milyonlara yeni maaş
Noterde kartla ödemeyi sevdik: Dolandırıcılığın önüne geçildi
Sakarya'daki patlamaya ilişkin gözaltı sayısı 4'e yükseldi
Açıktaki memur malulen emekli olabilir mi?
AK Partili isim Başkent Kulisi'nde açıkladı!Sosyal medya düzenlemesi ne getirecek
Egemenlik, hak, hukuk meselesi... Sosyal medya gerçeği
Meclis'te gerginlik! Maskeyi takan arbedeye daldı
Sakarya'da arama kurtarma çalışmalarına tekrar başlandı
Anne vahşeti! 3 haftalık çocuğunu boğarak öldürdü
Kurbanlık alırken koronadan daha tehlikeli olan bu hastalığa dikkat
TESK’ten kahvehanelerde oyun oynanması için izin talebi
İŞKUR üzerinden çağrı merkezi operatörü alınacak!İşte şartlar...
TBMM'nin yeni başkanı bu hafta belli olacak
Salgın döneminde kiracıyı çıkarmak mümkün mü?
Altın rekor kırarken uzman isimden net mesaj:Gümüşün kazancı daha fazla...
Belediyelerle ilgili kritik düzenleme! Asansör kadrolara neşter..
Okullarda alınacak virüs önlemleri belli oldu
Göç olmasaydı illerin nüfusu ne olurdu?
Çay ocağında virüs önlemi: İsme özel çay bardağı
Bu ilçenin merkezi 7'nci kez taşınıyor
Bir vekilin linçle mücadelesi... 20 bin küfür mesajı

Benzer Haberler