Anasayfa » Medya Haberleri » Kapadokya' teklifinin birinci maddesi kabul edildi

Kapadokya' teklifinin birinci maddesi kabul edildi

Kapadokya' teklifinin birinci maddesi kabul edildi

TBMM Genel Kurulunda, Kapadokya Alan Başkanlığı kurulmasına ilişkin kanun teklifinin, kanunun amaç ve kapsamını tanımlayan birinci maddesi kabul edildi

Tarih :
Kapadokya' teklifinin birinci maddesi kabul edildi
İTBMM Genel Kurulunda, Kapadokya Alan Başkanlığı kurulmasına ilişkin kanun teklifinin, kanunun amaç ve kapsamını tanımlayan birinci maddesi kabul edildi.

TBMM Genel Kurulunda, Kapadokya Alan Başkanlığı kurulmasına ilişkin kanun teklifinin birinci bölümünün görüşmelerine başlandı.

Kapadokya Alanı Hakkında Kanun Teklifinin, kanunun amaç ve kapsamını tanımlayan "Kapadokya alanının tarihi ve kültürel değerleri ile jeolojik, jeomorfolojik dokusunun ve doğal kaynak değerlerinin korunması, yaşatılması, geliştirilmesi, tanıtılması, gelecek kuşaklara aktarılması, planlanması, yönetilmesi ve denetlenmesine ilişkin hususları düzenlemektedir." şeklindeki birinci maddesi kabul edildi.

Bu arada TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Rusya Federasyon Konsey Başkanı Valentina Matviyenko ve beraberindeki heyetle bir süre Genel Kurulu izledi.

TBMM Başkanvekili Levent Gök, verdiği aranın ardından komisyonun yerini almaması nedeniyle birleşimi yarın saat 14.00'te toplanmak üzere kapattı.

Kaynak : Anadolu Ajansı
İBB personeli denize düşen 4 kişinin hayatını kurtardı
Konya Sosyal Güvenlik Müd. Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı
50 yıl önce yazılmış mektup kıyıya vurdu!
HDP'nin elinde büyükşehir belediyesi kalmadı
Benzin ve motorine zam
Toplu sözleşme görüşmelerinde, zaman daralıyor
Memur zam teklifinde kritik ayrıntılar!
Mersin Emniyet Müd. Terörle Mücadelede Yaralanan İşçi Alım İlanı

Benzer Haberler