Anasayfa » Medya Haberleri » Davutoğlu'yla ilgili Diyarbakır iddiası medya balonu çıktı

Davutoğlu'yla ilgili Diyarbakır iddiası medya balonu çıktı

Davutoğlu'yla ilgili Diyarbakır iddiası medya balonu çıktı

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kuracağı partiyi, önümüzdeki günlerde, Diyarbakır'da katılacağı bir iftar programında ilan edeceği haberini Davutoğlu'nun çevresi doğrulamadı.

Tarih :
Davutoğlu'yla ilgili Diyarbakır iddiası medya balonu çıktı
Gazeteduvar'da yer alan habere göre; Yeni bir parti kurma hazırlığı içinde olduğu konuşulan, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun partinin kuruluşunun ilanını Ramazan ayı içinde Diyarbakır'da yapacağı iddiasına, Davutoğlu'nun yakın çevresinden yalanlama geldi. Davutoğlu ile birlikte hareket eden isimler, iftar programının farklı yorumlanmaması gerektiğini ifade ettiler.

Medyada geçtiğimiz günlerde yer alan ve Davutoğlu'nun Ramazan ayı içinde Diyarbakır'da büyük bir iftar programına katılacağı ve kuracağı partinin ilk işaretini burada vereceği öne sürülmüştü. Ahmet Davutoğlu ile birlikte hareket eden bazı siyasetçiler, sorularımıza verdikleri yanıtta bu iddiaya ilişkin şu açıklamayı yaptılar, "Sayın Ahmet Davutoğlu her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayı münasebetiyle farklı programlara iştirak ediyor. Ramazan ayı içerisinde yapılan davetler sonucu farklı illerde gerçekleştirilen ve gerçekleştirilmesi planlanan iftar programları, bağlamından koparılarak yorumlanmamalı."

Kaynak : Memurlar.Net
Bakan Selçuk: Haziranda Sosyal Çalışma Programı başlıyor..
Gazeteci Sabahattin Önkibar'a saldırı!
Açıklama geldi! Özel bankalar da katılsın
26 Mayıs 2019'dan önemli gündem başlıkları
Fiyatı bu yıl ilk defa 1 liraya düştü
Selçuk: Eleştirileri dikkate alacağız
Mansur Yavaş, Ankara'nın borcunu açıkladı
Prim eksiği olanlara güzel haber!

Benzer Haberler