Anasayfa » Medya Haberleri » Kılıçdaroğlu açıkladı! Ahmet Davutoğlu ile defalarca görüştük

Kılıçdaroğlu açıkladı! Ahmet Davutoğlu ile defalarca görüştük

Kılıçdaroğlu açıkladı! Ahmet Davutoğlu ile defalarca görüştük

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, katıldığı canlı yayın programında yeni parti kuracakları iddialarıyla gündeme gelen Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan ile ilgili konuştu.

Tarih :
Kılıçdaroğlu açıkladı! Ahmet Davutoğlu ile defalarca görüştük
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, FOX TV'de Çalar Saat programının canlı yayınında konuştu. Kılıçdaroğlu, son günlerde isimleri yeni parti kuracakları yönünde gündeme gelen Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan'la ilgili açıklamalar yaptı.

YSK'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini iptal ederken aynı zarfta oy atılan diğer üç seçimi iptal etmemesini eleştiren Kılıçdaroğlu, Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan'la ilgili de şunları söyledi:

DAVUTOĞLU'YLA DA DEFALARCA GÖRÜŞTÜK
"Benim insanlarla ilişkilerim iyidir. Devlete hizmet eden herkese saygı duyarım. A partisi ile B partisi ile sohbet ederim. Düşüncelerim farklı olabilir ama saygı duyarım. Abdullah Gül tarafsızlığını koruyan bir Cumhurbaşkanıydı. Kendisiyle arada konuşurdum. Davutoğlu'yla da defalarca Türkiye'nin sorunlarını görüştük. Babacan'la herhangi bir ilişkim yok."

 

Kaynak : Milli Gazete
LPG'li araç sahipleri dikkat! Bir depoda 40 TL ucuz ödeyebilirsiniz
TÜBİTAK Personel Alım İlanı
Ortaya çıktı! Cinayet...
Çöl tozu, Türkiye'ye ulaştı. Bir hafta sürecek
HDP'den İstanbul seçimleri açıklaması
Sınav kaygısını hafifletecek 5 öneri!
'Melih Gökçek kripto İmamoğlu’cu olabilir mi?'

Benzer Haberler