Anasayfa » Medya Haberleri » Erdoğan 'Er'den 'Generalliğe' gidilebilecek..

Erdoğan 'Er'den 'Generalliğe' gidilebilecek..

Erdoğan 'Er'den 'Generalliğe' gidilebilecek..

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar...Yeni Sistemde 'Er'den 'Generalliğe' gidilecek..

Tarih :
Erdoğan 'Er'den 'Generalliğe' gidilebilecek..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam Dolmabahçe Ofisi'nde gençlerle iftarda bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan iftar sonrası gençlerin sorularını yanıtladı.p>


Samsun'a gitmeden önce gençlerle iftar yapalım bu iftarın yanında bir de sohbet yapalım istedim. Bu salon çok anlamlı bir salon. Bu salonda geçmişte büyüklerimiz, Osmanlı senede iki kez uluslararası çok büyük toplantıları yaparlarmış. Ben de bu göreve geldikten sonra yine uluslararası bazı müstesna toplantıları bu salonda yapıyorum. Her toplantıya da açık değil. Görüldüğü gibi çok farklı bir özelliğe de sahip.

İstanbul sıradan bir yer değil.

Biz her şeyden önce böyle bir netice karşısında itirazlar olabilir, bunlar siyasette seçime girenlerin sandığa müracaat edenlerin en doğal hakkıdır. Bu itiraz mercii neredir? İlçe seçim kurullarıdır, il seçim kurullarıdır. Daha üst mercii YSK'dır. YSK kararını verdikten sonra da artık diyeceksiniz ki şeriatın kestiği parmak acımaz ve işi bitireceksiniz. Şu andaki süreç ne yazık ki böyle gitmiyor. 29 binden 13 bine oy düşüyor. Şimdi buradan buraya oylar düşüyorsa bu ne demektir burada bir kaçak var.


Şaibe çok çok büyük. İtirazlarımız yapıldı, bütün delilleriyle itirazlar yapıldı. YSK itirazlardan sonra iptaline karar verdi.

 

Kaynak : Milliyet
Psikolojik baskıya tazminat cezası! İşte yapmanız gerekenler...
Taşeronda askerlik sonrası kadroya geçiş için dikkat!
Bakan açıkladı, ödemeler bugün başlıyor
Kamu Sağlık Tesisleri Ruhsatlandırma Yönetmeliği
Sümeyye Boyacı: Kimsenin görmediği kanatlarım var
7 bakanlıkta üst düzey atamalar
74 muvazzaf askere yakalama kararı
20 Eylül 2019'dan önemli gündem başlıkları

Benzer Haberler