Anasayfa » Medya Haberleri » Galatasarayın şampiyonluğunu bilmişti! İşte Fenerbahçe yorumu...

Galatasarayın şampiyonluğunu bilmişti! İşte Fenerbahçe yorumu...

Galatasarayın şampiyonluğunu bilmişti! İşte Fenerbahçe yorumu...

Erol Mütercimler 2 Mayıs öncesi Galatasarayın şampiyonluğunu bilmişti!

Tarih :
Galatasarayın şampiyonluğunu bilmişti! İşte Fenerbahçe yorumu...

'Futbolun ekonomisi Galatasaray'ın şampiyonluğunu emrediyor'

2 Mayıs öncesi yayınlanan programda Erol Mütercimlerin öngörüsü doğru çıktı.

Erol Mütercimler, TV5'te Hamza Yardımcıoğlu'nun 'Gizli Dosya'lar programında Galatasaray'ın şampiyon olacağını öngörmüştü.

TV5'te Hamza Yardımcıoğlu'nun 'Gizli Dosya' programına katılan stratejist Erol Mütercimler, Galatasaray'ın şampiyon olacağına dair öngörüde bulunmuştu.

TV5'te 'Gizli Dosya'lar sunucu Yardımcıoğlu, stratejist Mütercimler'e 'Yeni siyasi arena ortaya çıkacağı belli. Böyle bir ortam Türkiye'deki kutuplaşma ortamını olumlu mu olumsuz mu etkiler, bunun işaretleri şimdiden görülüyor mu, artıyor mu azalıyor mu kutuplaşma, nedir trend size göre?' şeklinde soru yöneltmişti.

'FUTBOLUN EKONOMİSİ GALATASARAYIN ŞAMPİYONLUĞUNU EMREDİYOR'

Stratejist Mütercimler, gündeme dair sorulan soruya ise, 'futbolun ekonomisi Galatasaray'ın şampiyonluğunu emrediyor' şeklinde çarpıcı bir cevap vermişti.

2 MAYIS ÖNCESİ KONUŞMUŞTU

Konuya ilişkin soruya dikkat çeken cevap veren Mütercimler, şu açıklamayı yapmıştı:

"Bu kutuplaşmada organizasyonları kuran kişilerle bu organizasyonları kurduran organizasyonların, Türkiye ile ilgili amaç ve hedefleri her ne ise ancak onunla çözülebilecek bir iştir bu. Benim Türkiye'de gördüğüm en büyük sorun nedir biliyor musun? Fenerbahçe'nin ligde kalıp kalmayacağıdır. Türkiye'nin en büyük sorunu o dur şuan. Galatasaray'ın şampiyonluğu bugünden hayırlı olsun. Niye biliyor musun? Futbolun ekonomisi Galatasaray'ın şampiyonluğunu emrediyor. Bu sorduğun soruya da bir cevap olsun" şeklinde ifade etmişti.

Kaynak : Milli Gazete

Benzer Haberler