Anasayfa » Medya Haberleri » Mini Çiftlikbank vakası: Görene 50 bin TL!

Mini Çiftlikbank vakası: Görene 50 bin TL!

Mini Çiftlikbank vakası: Görene 50 bin TL!

Mini Çiftlikbank vakası: Görene 50 bin TL!

Tarih :
Mini Çiftlikbank vakası: Görene 50 bin TL!

Van'da mini Çiftlikbank vakası: Görene 50 bin TL ödül

Arkasında binlerce mağdur bırakan Çiftlikbank'ın ardından 'süt', 'kaşar', 'fırın' gibi isimlerle türeyen dolandırıcılık halkalarına bir yenisi daha eklendi. Van'da yazlık vaadi ile aralarında öğretmen, galerici, sağlıkçı çok sayıda kişiyi 3 milyon TL'nin üzerinde dolandırdığı iddia edilen S.K. ortadan kaybolurken, mağdurlar ise şahsı görüp de haber verene 50 bin TL ödül vadediyor.

Yaklaşık 130 bin kişiyi dolandırıp Türkiye’den kaçan firari Mehmet Aydın'ın kurduğu Çiftlikbank organizasyonuna ilişkin davanın ikinci duruşması geçtiğimiz günlerde yapılmaya başlarken yapılan onca uyarı ve haberlere rağmen dolandırıcılık olayları hız kesmeden devam ediyor.

Son hadisenin adresi Van oldu. Sülün Osman ve Titan Kenan'ın ardından uzun yıllar sonra Çiftlikbank ile yeniden hortlayarak 'solucan', 'süt', 'tanker', 'enerji', 'kaşar' ve fırınbank gibi farklı isimlerle çok sayıda kişiyi mağdur etmeye devam eden titan zinciri, Van'da ise 'yazlıkbank' şeklinde ortaya çıktı.

Van 112 Acil Servisi'nde sözleşmeli personel olarak çalışan S.K.'nın çok sayıda kişiden topladığı 3 milyon TL'nin üzerindeki para ile ortadan kaybolduğu iddia edildi.

Kaynak : Yeni Şafak
Tüm çalışanları ilgilendiriyor! Bunu yapana tazminat yok
Ak Parti'den kimler istifa etti?
Savunmada kritik yerlileştirme
Elektriği dün en çok bu saatte tükettik
2020 ÖSYM sınav takvimi açıklandı!
İbretlik görüntü! İki genç mısır tarlasında bu halde bulundu
CHP'den ihraç edilmişti, af talebi kabul edildi
Lenfoma tedavi edilebilir bir hastalıktır'

Benzer Haberler