Anasayfa » Medya Haberleri » Eski CNN çalışanı programa gelen talimatı açıkladı

Eski CNN çalışanı programa gelen talimatı açıkladı

Eski CNN çalışanı programa gelen talimatı açıkladı

Eski CNN çalışanı programa gelen talimatı açıkladı

Tarih :
Eski CNN çalışanı programa gelen talimatı açıkladı

Eski CNN çalışanı Emin Çapa duyurdu: "İmamoğlu yayını bitsin diye reji telefonla arandı"

Ekrem İmamoğlu'nun CNN Türk ekranlarında Ahmet Hakan'a konuk olduğu programın gelen talimatın ardından planlanandan erken bitirildiği açıklandı.

CNN Türk ekranlarında Ahmet Hakan'ın "Tarafsız Bölge" programına konuk olan Ekrem İmamoğlu ile Ahmet Hakan arasında gerilim yaşandı.

Geçtiğimiz günlerde AKP'nin İBB Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'nun, Ekrem İmamoğlu için yapmış olduğu "Pontus" benzetmesi tepkilere neden olmuştu. Ahmet Hakan, programına konuk ettiği İmamoğlu'na "Bu iddialara neden yanıt vermediniz?" diye ısrarla sordu. İmamoğlu, "Belediye başkanını savunacaksan çağır onu onunla konuşayım. Trabzonluları lekeliyorsun, Ekrem İmamoğlu'nu lekeliyorsun. Buradan bir politika yaratmaya çalışıyorsun. Ahmet Bey savunmayın lütfen. Ben olsam söylemem! Ünlem işareti koyalım kapatalım" diye cevap verdi.

Öte yandan İYİP Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Aslan, program sonunda, "Kanaldan bir yetkiliyle görüştüm; Ekrem İmamoğlu ile iki saat sürmesi planlanan programı resmen gelen talimatla erken bitirmek zorunda kalmışlar! Yazıklar olsun! Utanılacak haldesiniz..." dedi.

CNN Türk'ün eski çalışanlarından olan Emin Çapa da talimat iddiasını gündeme getirirken, "Kesin bilgi olarak yazıyorum. Evet Ekrem İmamoğlu yayını bitsin diye reji

Kaynak : Cumhuriyet
Sivas Sızırbelsan Turizm Geçici 2 İşçi Alacak
Bakan Yardımcısının tabutunu Erdoğan ile Davutoğlu omuzladı
Isparta Sütçüler Belediyesi İtfaiye Eri Alım İlanı
5 bin yıllık...Değiri 5 milyon dolar
Siirt Belediyesi 24 İşçi Alacak
Erkekler için emekli yaşı kaç?
Memur-Sen bakanlık önünde boş cüzdan bıraktı...
KKTC'de çarşı iznine çıkan asker ölü bulundu
Sivas Gemerek SYDV Geçici 4 İşçi Alacak

Benzer Haberler