Anasayfa » Medya Haberleri » Yıldırımdan gazetecilere 'yer sofrası' yanıtı

Yıldırımdan gazetecilere 'yer sofrası' yanıtı

Yıldırımdan gazetecilere 'yer sofrası' yanıtı

Ak Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, iftarda misafir olduğu evde yer sofrasında yemek yeren çekilen fotoğrafla ilgili olarak, "Biz gittiğimizde yer sofrası zaten hazırdı. Misafir ev sahibi neyi uygun görürse ona tabiidir. Bu haberi yapan bizimle gelseydi mahcup olurdu" dedi

Tarih :
Yıldırımdan gazetecilere 'yer sofrası' yanıtı
AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Bağcılar'da esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Bağcılar Belediyesinin önünden başlayan ve Güneşli Meydana kadar devam eden gezide Yıldırım'a AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak ve Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı eşlik etti.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Yıldırım, zaman zaman ilerlemekte zorlandı. Vatandaşlarla bol bol sohbet eden Yıldırım, fotoğraf isteklerini de geri çevirmedi. Gezi sırasında basın mensuplarının sorularını da cevaplayan Yıldırım bir gazetecinin "İftar için gittiğiniz evde masa olmasına rağmen neden yerde yemek yediniz sorusuna "Öyle bir şey yok biz gittiğimizde yer sofrası zaten hazırdı. Misafir ev sahibi neyi uygun görürse ona tabiidir. Bunlar tamamen masa başında yapılmış haberler. Bu haberi yapan bizimle gelseydi mahcup olurdu" dedi.

Yıldırım yanına gelen bir vatandaşın "af çıkacak mı" sorusuna ise "Af ile ilgili çalışma sürüyor" diye yanıt verdi.

 

Kaynak : İhlas Haber Ajansı
8 kişilik kefen hazırladı, polis ekiplerini alarma geçirdi
Assos'ta 2 bin 200 yıllık aslan heykeli bulundu
Elektrik aboneleri usulsüz kullanımdan vazgeçiyor
Sigaraya yeni yasak geliyor
20 Eylül 2019 tarihli atama kararı yayımlandı
20 Eylül 2019'dan önemli gündem başlıkları
'İstihdam hakkını geliştirdik ve niteliğini iyileştirdik'
49 ilin Emniyet Müdürü değişti

Benzer Haberler