Anasayfa » Medya Haberleri » Erdoğan: Türkiye'ye gözümüz gibi bakmalıyız

Erdoğan: Türkiye'ye gözümüz gibi bakmalıyız

Erdoğan: Türkiye'ye gözümüz gibi bakmalıyız

Erdoğan,"Türkiye'ye gözümüz gibi bakmalıyız. İçiride ne yaşanırsa yaşansın geminin çalışmasını sağlamak hedefimizdir. 82 milyon biz aynı gemideyiz." ifadelerini kullandı.

Tarih :
Erdoğan: Türkiye'ye gözümüz gibi bakmalıyız
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tüm dönem milletvekilleri ile iftar programında konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle;

- Meclis'imiz FETÖ'cü teröristlerin 15 Temmuz'da yaptığı saldırılara karşı dimdik ayakta durmuştur. Meclis'imiz dünyada çifte 'Gazi' ünvanı na sahip belki de tek Meclis'tir. Yaşadığımız sıkıntıları kaosları hep bir arada atlatabildik.

- Türkiye'nin gücü meseleleri demokrasi ve hukuk çerçevesinde çözmekten gelmektedir. Çok büyük atılımlar gerçekleştirdik.

- Güçler ayrımı denen siteme ne denli iyi işletirsek milletimizin beklentisine o denli iyi cevap veririz. Yasama, yürütme ve Yargı'nın güç ve yetki kaynağı milletimiz olduğu için hesap vereceğimiz yer de milletimizdir.

- Yeni yönetim sistemimiz demokrasinin temelini oluşturan güçler arasındaki görev paylaşımını çok daha belirgin hale getirmiştir.

- Bu toprakları elimizden almak için her şeyi yaptılar, hala da yapıyorlar. Çevremizde oynanan oyunları daha fazlası bize de oynanmaya kalktı. Milletimiz; meclisimiz tek vücut olduk ve oyunları bozduk.

- Türkiye kritik bir dönemden geçiyor. Birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Bunun için 82 milyon vatandaşımızı biraraya gelmeye davet ediyoruz.

- Türkiye'ye gözümüz gibi bakmalıyız. İçeride ne yaşanırsa yaşansın geminin çalışmasını sağlamak hedefimizdir. 82 milyon biz aynı gemideyiz.


- Türkiye'ye kazandırdıklarımızı kimse inkar edemez. Tuzakları, oyunları bozarsak 2023 yılında bambaşka bir Türkiye'de yaşıyor olacağız.

 

Kaynak : SGK Rehberi
Eşi yerine yanlışlıkla başka kadını vurdu
Memura ikinci iş imkanı
İnternette yeni dönem! Erişim engeli 'içeriğe' getirilecek..
Bakan Pakdemirli hayalini açıkladı
Çalışmadan prim ödenir mi?
Belediye Başkanından 1982 model bıyık tarifi!
Türkiye’nin en büyük şehir gazetesi kapanıyor!
Alarm verildi! Yeni yılda kilosu 100 TL olabilir
Üzerine ağaç devrilen imam hayatını kaybetti

Benzer Haberler