Anasayfa » Medya Haberleri » Domagoj Vida ile Erdoğan'ın ilginç diyaloğu!

Domagoj Vida ile Erdoğan'ın ilginç diyaloğu!

Domagoj Vida ile Erdoğan'ın ilginç diyaloğu!

Beşiktaş'ın Hırvat yıldızı Domagoj Vida, Hırvatistan Cumhurbaşkanı Kitarovic'in Türkiye ziyareti sırasında katıldığı davette Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaşadığı ilginç diyaloğu anlattı.

Tarih :
Domagoj Vida ile Erdoğan'ın ilginç diyaloğu!
Beşiktaş'ın yıldızı Domagoj Vida, Hırvat basınına basınına verdiği röportajda geleceğiyle ilgili konuştu ve Beşiktaş'taki hedeflerini anlattı. Türkiye'de ve Beşiktaş'ta mutlu olduğunu söyleyen Vida, Türk futbolunda iz bırakmak istediğini söyledi.

Öte yandan Hırvat yıldız geçtiğimiz aylarda Hırvatistan Cumhurbaşkanı Kitarovic'in Türkiye'ye ziyaretinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen ve davet edildiği toplantıya katıldıktan sonra Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaşadığı diyaloğu anlattı.

ERDOĞAN BANA "EN AZ 3 ÇOCUĞUN OLMALI" DEDİ

Vida, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Hırvatistan Cumhurbaşkanı Kitarovic'i ağırladığı toplantıda yer aldıktan sonra Erdoğan'la yaşadığı diyaloğu şu sözlerle anlattı:

"Çok güzel bir davetti. Bundan çok mutlu oldum ve gurur duydum. Erdoğan ile toplantıdan sonra konuştuk. Bana Türkiye'yi sevip sevmediğimi sordu. Ben de bu ülkeyi çok sevdiğimi söyledim. Sonraki sorusuna ise şaşırdım. Bana kaç çocuğum olduğunu sordu. Ben de bir çocuğum olduğunu söyleyince, en az 3 tane olması gerektiğini söyledi. Bu konuda onu dinler miyim? Bilemiyorum, bu işler belli olmaz. Erdoğan çok sıcak kanlı bir insan. Bu yaşadığımız diyalog da ilginç bir hatıra olarak bende kalacak."

ERDOĞAN'DAN VİDA YORUMU

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kitarovic ile ortak basın toplantısında konuşurken Beşiktaş'ın transfer ettiği Hırvat oyuncu Vida'ya değinerek, “2017'nin sonunda Hırvatistan'dan çok ciddi bir ithalat yaptık. Beşiktaş Hırvatistan Milli Takımının çok önemli oyuncusu olan Vida transfer oldu. Bu önemli bir ithalattı. Hayırlı olsun” demişti.

Kaynak : SGK Rehberi
Mağdur olmayın! 440 bin kişinin faturasında var
Anneye, yetime, engelliye... Karşılıksız destekler için kimlik yeterli
Küresel ekonomide düşük faiz dönemi
Diyanet açıkladı! İşte Cuma Hutbesi
İBB, Necip Fazıl ve Mustafa Kutlu'yu tiyatrodan çıkardı
Kamu Sağlık Tesisleri Ruhsatlandırma Yönetmeliği
20 Eylül 2019'dan önemli gündem başlıkları
Sümeyye Boyacı: Kimsenin görmediği kanatlarım var
TCDD'ye yeni genel müdür atandı

Benzer Haberler