Anasayfa » Medya Haberleri » İbrahim Tatlıses: Siyasi görüşüm bellidir ama...

İbrahim Tatlıses: Siyasi görüşüm bellidir ama...

İbrahim Tatlıses: Siyasi görüşüm bellidir ama...

İbrahim Tatlıses: Siyasi görüşüm bellidir ama...

Tarih :
İbrahim Tatlıses: Siyasi görüşüm bellidir ama...

Geçtiğimiz haftalarda İstanbul seçimleri ile ilgili 'Ekrem İmamoğlu seçimi kazanırsa İstanbul beni kaybeder' şeklinde bir açıklamada bulunduğu söylenen İbrahim Tatlıses, bu iddalara sosyal medya hesabından cevap verdi.

İbrahim Tatlıses'in İstanbul seçimleri sonuçlarıyla ilgili olarak 'Ekrem İmamoğlu seçimi kazanırsa İstanbul beni kaybeder' şeklinde bir açıklamada bulunduğu yazılıp çizilmişti.

Ortaya atılan bu iddialar hakkında uzunca bir süre sessizliğini koruyan İbrahim Tatlıses, özellikle bu konuda sosyal medyada çok sayıda paylaşımın yapılmasının ardından bir açıklama yapma gereği hissetti.

"NE İSTANBUL BENİ KAYBEDER, NE BEN İSTANBUL'U KAYBEDERİM"

Hemen her cuma sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerine ‘Hayırlı Cumalar’ dileyen Tatlıses bu defa gündemdeki bu sözler hakkında da net ifadeler kullandı.

İşte İbrahim Tatlıses’in yaptığı o açıklama: “Siyasi görüşüm bellidir ama hiç bir zaman “İSTANBUL BENİ KAYBEDER” diye bir açıklamam olmadı! Ne İstanbul beni kaybeder, ne ben İstanbul'u kaybederim. Allah bu mübarek günde iftiracı, fitneci, fırsatçı, birliğimize ve dirliğimize göz koyan insanlardan bizi korusun HAYIRLI CUMALAR…”

superhaber.tv

Kaynak : Milliyet

Benzer Haberler