Anasayfa » İlan » Ankara Polis Moral Eğitim Merkez Müd. Engelli İşçi Aım İlanı

Ankara Polis Moral Eğitim Merkez Müd. Engelli İşçi Aım İlanı

Ankara Polis Moral Eğitim Merkez Müd. Engelli İşçi Aım İlanı

Tarih :
Ankara Polis Moral Eğitim Merkez Müd. Engelli İşçi Aım İlanı

ÇANKAYA HİZMET MERKEZİ

ANKARA POLİS MORAL EĞİTİM MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜ(KAMU GRUBU)
Son Başvuru Tarihi : 31 Mayıs 2019
Yayınlanma Tarihi : 27 Mayıs 2019

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:


A) Genel Hususlar:


1) Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan" linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.
2) Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.
3) Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu kişilerin EKPSS/KPSS'ye girmiş olmaları yeterlidir. Ancak, kariyer meslek taleplerine başvuru yapacak engellilerden ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir.
4) EKPSS'ye tabi engelli işçi taleplerine başvuru yapacak adaylar, hangi yılın puanını kullanarak başvuru yapacaklarını başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra değişiklik talepleri kabul edilmeyecektir.
5) Taleplere başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmeyecektir.
6) KPSS/EKPSS'ye tabi işçi taleplerine müracaat eden iş arayanların puan üstünlüğüne ve öncelikli adayların ise en eski tarihli belgelerden başlanmak suretiyle öncelik belge tarihlerine göre açık iş sayısının dört katını, kariyer mesleklerde ise açık iş sayısının beş katını geçmeyecek şekilde oluşturulan nihai listeler sınav yapılmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.
7) Kuraya tabi taleplere başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.
8) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.
9) Taleplere başvuru yaparak listelere giren adaylar aranan koşulları taşıyıp taşımadıklarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz edeceklerdir. Belge teslim tarihi ve yeri, işgücü ilanında ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinden adaylara duyurulacaktır. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılacak olup yerlerine sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilebilecektir.
10) Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
11) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkacaktır.
12) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacaktır.İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacaktır.İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır.
13) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.


B) Özel Hususlar:


1. Türk vatandaşı olmak.

2. Önlisans mezunu olmak.

3.18-30 yaş aralığında olmak.

4. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak.

5.Adli sicil ve arşiv kaydı bulunmamak.

6.Engelli olduğuna dair sağlık kurulu raporu bulunmak.

7.Ankara il merkezinde ikamet ediyor olmak.

8.İstihdam edilecek sözleşmeli personelin ücret ve diğer hakları tesis gelirinden karşılanacak olup asgari ücret ödenecektir.

9.İşçi olarak çalışmasına engel sağlık problemi bulunmamak ve tam teşekküllü Devlet Hastanesinden çalışmasında sakınca olmadığını Sağlık Kurulu Raporu ile belgelendirmek.

10.Yaptırılacak olan Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucunun olumlu olması.

11.Başvuru yapan adaylardan sınav sonucunda işe yerleştirmeye hak kazanacak adaylar iş yerinde ilgili mevzuatınca uygulanan ücret, tazminat, fazla mesai, eğitim, görev yeri ve benzeri çalışma şartları hakkındaki uygulamaları kabul etmiş sayılacaktır.

12.Türkiye İş Kurumunca belirlenen nihai listede yer alan adaylar istenen belgeleri tam ve eksiksiz olarak 14.06.2019 cuma günü mesai bitimine kadar Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğüne teslim etmek zorunda olup, AKSİ TAKDİRDE BAŞVURULAR DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYACAKTIR. Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğünün resmi internet sitesinden (www.ankarapmem.pol.tr) evraklarını tam ve eksiksiz teslim eden adaylara mülkat yeri, tarihi ve saati duyurulacaktır.

İSTENİLEN EVRAKLAR:

  • Diploma fotokopisi,
  • Erkek adaylar için askerlik durum belgesi,
  • Engel durumunu belirten sağlık raporu,
  • 1 tane fotoğraf,
  • Adli sicil kaydı,
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)

KişiselBilgiler

CinsiyetYaş AralığıBoy AralığıKilo Aralığı
Kadın 18---30 (31.05.2001 - 27.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler) - -
Erkek 18---30 (31.05.2001 - 27.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler) - -

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi Önlisans
En Fazla Öğrenim Seviyesi Önlisans

Sınav Bilgileri

Sınav KategorisiSınav AdıSınav Puan TürüEn Az Puan LimitiSınav Giriş Tarihi
Kamu Personel SınavlarıKPSSEKPSS0

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : DİKMEN CAD. İLKADIM MAH. NO:97
ÇANKAYA
ANKARA / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :ANKARA/MERKEZ, PURSAKLAR, EVREN, ETİMESGUT, AKYURT, KAHRAMAN KAZAN, SİNCAN, MAMAK, KEÇİÖREN, GÖLBAŞI/ANKARA, YENİMAHALLE, ŞEREFLİKOÇHİSAR, POLATLI, NALLIHAN, KIZILCAHAMAM, KALECİK, HAYMANA, GÜDÜL, ELMADAĞ, ÇUBUK, ÇANKAYA, ÇAMLIDERE, BEYPAZARI, BALA, AYAŞ, ALTINDAĞ

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Daimi / Tam Süreli


Kaynak : SGK Rehberi
Mutlu aile fotoğrafını acıya çeviren kazadan ölüm haberi geldi
Hüsnü Mahalli’ye 5 ay hapis cezası
İşsizlik rakamları açıklandı! 4 milyon 253 bin kişi iş arıyor...
Babacan ve Davutoğlu'na o partiden sürpriz çağrı! Buyursunlar...
8 ana başlık, 36 konu! Revizyon Erdoğan'a sunuldu...
İzmir'de şok! Genç kadını domuz bağıyla bağlayıp...
Manisa Celal Bayar Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı
Erbakan'dan memur, işçi ve emekliye % 50 zam sözü!
Valiler ve emniyet müdürleri değişiyor!
Memura her ay 561 lira aile parası
Firari cinayet zanlısı, sosyal medyadan ailesine mesaj yolladı
2019 Bağ-Kur emeklilik hesaplama!
İşte kredi faizlerinde son durum!
Aracı çalınan kişi, 12 yıl sonra polisin aramasıyla şoke oldu
Başkan sözünü tuttu, o taşeron işçilere 2 bin 500 TL !
Meteoroloji uyardı: Türkiye'nin büyük bölümünde yağış etkili olacak!
Turizm devi iflasın eşiğinde
Yeni kabinede Binali Yıldırım ve Soylu'ya sürpriz görev
Kırık sandalye olayında Abdullah Gül detayı!
Milyonlarca memuru ilgilendiriyor! Bugün başladı, zorunlu
Ahmet Hakan kabinede kalacak 3 bakanı açıkladı!
Erdoğan talimatı vermişti! İşte EYT’de son durum
1998'den Bağkur'a kayıt yaptıramazsınız
Anadolu Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Benzer Haberler