Anasayfa » İlan » Bayramiç Öğretmenevi İşçi Alım İlanı

Bayramiç Öğretmenevi İşçi Alım İlanı

Bayramiç Öğretmenevi İşçi Alım İlanı

Tarih :
Bayramiç Öğretmenevi İşçi Alım İlanı

ÇANAKKALE ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

BAYRAMİÇ ÖĞRETMENEVİ VE ASO MÜDÜRLÜĞÜ
Son Başvuru Tarihi : 17 Haziran 2019
Yayınlanma Tarihi : 12 Haziran 2019

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:


A) Genel Hususlar:


1) Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan" linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.
2) Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.
3) Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu kişilerin EKPSS/KPSS'ye girmiş olmaları yeterlidir. Ancak, kariyer meslek taleplerine başvuru yapacak engellilerden ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir.
4) EKPSS'ye tabi engelli işçi taleplerine başvuru yapacak adaylar, hangi yılın puanını kullanarak başvuru yapacaklarını başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra değişiklik talepleri kabul edilmeyecektir.
5) Taleplere başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmeyecektir.
6) KPSS/EKPSS'ye tabi işçi taleplerine müracaat eden iş arayanların puan üstünlüğüne ve öncelikli adayların ise en eski tarihli belgelerden başlanmak suretiyle öncelik belge tarihlerine göre açık iş sayısının dört katını, kariyer mesleklerde ise açık iş sayısının beş katını geçmeyecek şekilde oluşturulan nihai listeler sınav yapılmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.
7) Kuraya tabi taleplere başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.
8) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.
9) Taleplere başvuru yaparak listelere giren adaylar aranan koşulları taşıyıp taşımadıklarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz edeceklerdir. Belge teslim tarihi ve yeri, işgücü ilanında ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinden adaylara duyurulacaktır. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılacak olup yerlerine sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilebilecektir.
10) Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
11) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkacaktır.
12) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacaktır.İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacaktır.İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır.
13) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.


B) Özel Hususlar:


Noter Kurası(Müracaat sayısı 4 katını aşarsa) Bayramiç Noter binasında yapılacaktır.

İŞKUR tarafından bildirilen Nihai Listeden Kura çekimi sonrası 4 katı kadar aday mülakata alınacaktır.

İşe alım/mülakat sürecine ilişkin tüm duyurular http://bayramicogretmenevi.meb.k12.tr/ internet adresinden takip edilecek olup adaylara yazılı tebligat gönderilmeyecektir.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Garson (Servis Elemanı)

KişiselBilgiler

CinsiyetYaş AralığıBoy AralığıKilo Aralığı
Kadın 18--(17.06.2001 - - -
Erkek 18--(17.06.2001 - - -

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Lisans

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Bayramiç Noter Binası18.06.201914:00 - 15:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU CAMİKEBİR MAH. ATATÜRK CAD.NO:07
17700 BAYRAMİÇ
ÇANAKKALE / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :BAYRAMİÇ

İrtibat Bilgileri

Adı Soyadı
Ünvanı
Telefon No0286 7735985
E-Posta

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 2
Çalışma Şekli Daimi / Tam Zamanlı


Kaynak : SGK Rehberi
Erdoğan talimatı vermişti! İşte EYT’de son durum
Eşini bu hale getirdi!
Belediye hayali kereste ve yakıt almış, Başkan müfettiş istedi
İBB: Yetim, öksüz, engelli ve şehit çocuklarına yardım arttı
Başkan sözünü tuttu, o taşeron işçilere 2 bin 500 TL !
İstanbul Beyoğlu Dönüşüm Engelli 12 İşçi Alacak
Adana'da pencereden düşen çocuk öldü
Kırık sandalye olayında Abdullah Gül detayı!
Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi 22 İşçi Alacak
Turizm devi iflasın eşiğinde
'Allah başta Erdoğan olmak üzere hepimizin yardımcısı olsun'
Gözler 1 Ekim'de: Milyonlarca emeklinin maaşı değişebilir
Aracı çalınan kişi, 12 yıl sonra polisin aramasıyla şoke oldu
Valilik taksiye yapılan zammı çok buldu, indirime gitti
Gurbetçi çocuklarına vatandaşlık geliyor
Kira vermekten bıktı! 350 TL'ye kendi evini yaptı
MHP'de Arınç tasfiyesi: Başkan görevden alındı
Erzurum Horasan Belediyesi Geçici 7 İşçi Alacak
Babacan ve Davutoğlu'na o partiden sürpriz çağrı! Buyursunlar...
İcra Dairesi'nden 'satılık doktor' ilanı

Benzer Haberler