Anasayfa » Medya Haberleri » 3 milyon memura Cumhurbaşkanlığı'ndan yeni uygulama!

3 milyon memura Cumhurbaşkanlığı'ndan yeni uygulama!

3 milyon memura Cumhurbaşkanlığı'ndan yeni uygulama!

3 milyon memura Cumhurbaşkanlığı'ndan yeni uygulama!

Tarih :
3 milyon memura Cumhurbaşkanlığı'ndan yeni uygulama!

Cumhurbaşkanlığı'ndan 3 milyon memuru ilgilendiren Kamu Çalışan Anketi geldi.

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi hiçbir koşul altında 3. kişi ve kurumlarla paylaşılmayacak ve anketten alınacak bilgiler 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı (CBİKO) tarafından işlenecek olan uygulamayı paylaşıma açtı.

AMAÇ ŞÖYLE İFADE EDİLDİ

Anketin amacının Kurum, kuruluş ve iştiraklerde gelişime açık hususların belirlenmesi olarak ifade edilen ankette bir çok konuda sorular bulunuyor. Sözleşmeli personelin hangi konulardan memniyet duymadığından, maaş ve özlük hakları ile ilgili sorular da bulunuyor.

KAMUDA İLK KEZ OLUYOR

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi bu yıl 1. sini düzenlediği Kamu Çalışan Anketi’ni e-devlet üzerinden paylaşıma açtı.

Ankete katılım adresi olarak 'https://anket.cbiko.gov.tr/' verildi.

CUMHURBAŞKANLIĞI DUYURDU

Cumhurbaşkanlığı'ndan yapılan duyuru ise şöyle;

"KAMU ÇALIŞAN ANKETİ

Değerli Katılımcı,

Kurum, kuruluş ve iştiraklerde gelişime açık hususların belirlenmesi için yürütülen Kamu Çalışan Anketi’nin bu yıl birincisini düzenliyoruz.

Anket sorularına vereceğiniz cevaplar ve kişisel verileriniz (T.C. Kimlik No, çalışılan kurum ve birim, eğitim düzeyi, istihdam türü, yöneticilik, deneyim ve çalışma süresi bilgileri) hiçbir koşul altında 3. kişi ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. Anket sırasında sizlerden alınacak bilgiler 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı (CBİKO) tarafından işlenecektir, bu kapsamda CBİKO tarafından uygun güvenlik düzeyini temin etmeye yönelik tüm teknik ve idari tedbirler alınmaktadır.

Anketin beklenen faydayı sağlaması adına sizden gelecek geri bildirimlere ihtiyacımız olduğunu hatırlatır, zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz."

E-DEVLET ÜZERİNDEN GİRİŞ YAPILIYOR

Ankete katılım sağlamak için çalışanların e-devlet şifreleri olması gerekiyor. E-devlet üzerinden sisteme giriş yapılıp ankete katılım gerçekleştirilebiliyor.

Ankete katılım sağlamak için Tıklayınız

300 bin sözleşmeliye 'Kadro' için anket fırsatı haberi için Tıklayınız

Kaynak : SGK Rehberi

Benzer Haberler