Anasayfa » İlan » Artvin Tarım ve Orman Müd. Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı

Artvin Tarım ve Orman Müd. Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı

Artvin Tarım ve Orman Müd. Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı

Tarih :
Artvin Tarım ve Orman Müd. Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı

ARTVİN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

ARTVİN İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
Son Başvuru Tarihi : 21 Haziran 2019
Yayınlanma Tarihi : 17 Haziran 2019

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:


A) Genel Hususlar:


1) Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan" linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.
2) Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.
3) Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu kişilerin EKPSS/KPSS'ye girmiş olmaları yeterlidir. Ancak, kariyer meslek taleplerine başvuru yapacak engellilerden ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir.
4) EKPSS'ye tabi engelli işçi taleplerine başvuru yapacak adaylar, hangi yılın puanını kullanarak başvuru yapacaklarını başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra değişiklik talepleri kabul edilmeyecektir.
5) Taleplere başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmeyecektir.
6) KPSS/EKPSS'ye tabi işçi taleplerine müracaat eden iş arayanların puan üstünlüğüne ve öncelikli adayların ise en eski tarihli belgelerden başlanmak suretiyle öncelik belge tarihlerine göre açık iş sayısının dört katını, kariyer mesleklerde ise açık iş sayısının beş katını geçmeyecek şekilde oluşturulan nihai listeler sınav yapılmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.
7) Kuraya tabi taleplere başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.
8) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.
9) Taleplere başvuru yaparak listelere giren adaylar aranan koşulları taşıyıp taşımadıklarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz edeceklerdir. Belge teslim tarihi ve yeri, işgücü ilanında ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinden adaylara duyurulacaktır. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılacak olup yerlerine sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilebilecektir.
10) Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
11) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkacaktır.
12) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacaktır.İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacaktır.İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır.
13) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.


B) Özel Hususlar:


Kura Tarihi: 28.06.2019

Kura Yeri: ARTVİN İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ - Ek Hizmet Binası Toplantı Salonu

Kura Saati: 10:00-11:00 arası

Sözlü Mülakat Tarihi: 11.07.2019

Sözlü Sınava/Mülakata katılmaya hak kazanan adaylar ile, Sınav/Mülakat gün, saat ve yeri, Artvin İl Tarım ve Orman Müdürlüğü'nün internet sitesinde (https://artvin.tarimorman.gov.tr) duyurulur. Bu duyuru tebliğ mahiyetinde kabul edilir ve ilgililerin adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmaz.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)

KişiselBilgiler

CinsiyetYaş AralığıBoy AralığıKilo Aralığı
Kadın 18---40 (21.06.2001 - 17.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) - -
Erkek 18---40 (21.06.2001 - 17.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) - -

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
ARTVİN İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ ? Ek Hizmet Binası Toplantı Salonu28.06.201910:00 - 11:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : ORTA MAHALLE ŞÜKRÜ KANATLI SOK. NO;32
08000 ARTVİN MERKEZ
ARTVİN / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :KEMALPAŞA, MURGUL, YUSUFELİ, ŞAVŞAT, HOPA, BORÇKA, ARTVİN MERKEZ, ARHAVİ, ARDANUÇ

İrtibat Bilgileri

Adı SoyadıŞenol GENÇ
ÜnvanıSAĞLIK TEKNİKERİ
Telefon No04662121405
E-Posta(https://artvin.tarimorman.gov.tr

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Daimi / Tam Zamanlı


Kaynak : SGK Rehberi
O kurum çalışanlarına 6.120 TL promosyon müjdesi
İstifa eden işçiye ihbar tazminatı yok!
Ne kadar fazla girişimci varsa o kadar az işsizlik olur'
Bütçe'de öğretmenlere yapılacak hazırlık ödeneği ile ilgili neler yer alıyor?
Dikkat herkesin başına gelebilir! 'Her an ihbar edilebilirsiniz'
Emirgazi 15 Temmuz Şehitleri Öğretmenevi İşçi Alım İlanı
Gazi Üniversitesi 26 İşçi Alacak
'Türkiye'nin hiçbir ülkenin toprağında gözü yoktur'
MHP'den ihraç edilen o isme Bahçeli'den jest!
Yargıtay'dan fazla mesai için emsal karar!
Altında gün sonu fiyatları
Belediyeden satılık helikopter
Yasak ama raflarda 5 TL'ye satılıyor!
Atilla Yeşilada'dan dolar kuru uyarısı: Herkesi uyarıyorum...
Okulların 2020 yılı pansiyon ücretleri belli oldu
Memurların harcırah artış oranları belli oldu!
Çevreli Belediyesi Engelli İşçi Alım İlanı
Hakim, Zarrab’ın adresini istedi… Bakanlık ‘Bilmiyoruz’ dedi
İskenderun İkmal Destek Kom. Engelli İşçi Alım İlanı
Naaşını bağışlayan emekli öğretmen 8 yıl sonra toprağa verildi
Emine Bulut'un katili hakkında karar belli oldu!

Benzer Haberler