Anasayfa » Medya Haberleri » Sahil Güvenlik Komutanlığımız karasularımız için en büyük güvencemiz

Sahil Güvenlik Komutanlığımız karasularımız için en büyük güvencemiz

Sahil Güvenlik Komutanlığımız karasularımız için en büyük güvencemiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Sahil Güvenlik Komutanlığımız, sahil ve karasularımızın emniyetinin sağlanmasında ve ulusal çıkarlarımızın korunmasında en büyük güvencemizdir." dedi.

Tarih :
Sahil Güvenlik Komutanlığımız karasularımız için en büyük güvencemiz
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 18 Haziran Sahil Güvenlik Komutanlığının kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Sahil Güvenlik Komutanı Tuğamiral Ahmet Kendir'e mesaj gönderdi.
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan mesajında, denizlerde güvenliğin sağlanması, ulusal çıkarların, çevrenin ve doğal kaynakların korunması görevlerini başarıyla yürüten Sahil Güvenlik Komutanlığının kuruluş yıl dönümünü kutlayarak, "Sahil Güvenlik Komutanlığımız, üç tarafı denizlerle çevrili ülkemizde sahil ve karasularımızın emniyetinin sağlanmasında ve ulusal çıkarlarımızın korunmasında en büyük güvencemizdir." değerlendirmesinde bulundu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Teknolojiye uyumu, harekat kabiliyeti ve donanımlı personeliyle milletimizi gururlandıran, üstlendiği tüm vazife ve sorumlulukları her zaman başarıyla yerine getireceğine inandığım Sahil Güvenlik Komutanlığımızın kuruluş yıl dönümünde, tüm mensuplarına selam ve sevgilerimi iletiyorum." ifadelerini kullandı.

Kaynak : Anadolu Ajansı
Yalova Termal Belediyesi 2 İşçi Alacak
Rabia Naz'ın babası Şaban Vatan DNA örneği verdi
Boru çiçeği 6 kişiyi hastanelik etti
Aydın Koçarlı Menderes Turizm 6 İşçi Alacak
Meteoroloji saat ve gün verip uyardı!
Aydın Koçarlı Belediyesi 23 İşçi Alacak
Manisa Akhisar Belediyesi 5 İşçi Alacak
Erzincan Er İdare Turuzim 1 İşçi Alacak

Benzer Haberler