Anasayfa » Medya Haberleri » Yıldırım: Yayından sonra Erdoğan ile görüştük

Yıldırım: Yayından sonra Erdoğan ile görüştük

Yıldırım: Yayından sonra Erdoğan ile görüştük

AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, ortak yayınla ilgili gazetecilere açıklamalarda bulundu. Yıldırım, yayının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir telefon görüşmesi yaptıklarını ifade ederken, Sayıştay'ın bugün yaptığı açıklamayla ilgili soruya da 'Sayıştay bizim söylediklerimizi doğruluyor, demek ki Ekrem bey yanlış biliyor' dedi

Tarih :
Yıldırım: Yayından sonra Erdoğan ile görüştük
Yıldırım'ın açıklamaları şöyle;

"Eldeki imkanlarla yayının formatını bozmadan adaylar olarak düşüncelerimizi paylaşmaya çalıştık. Yayının ne getirdiği ne götürdüğü İstanbulluların taktiridir. Yayın üzerine yorum yapmam doğru değildir. Yayın öncesi bir nikahta sayın Cumhurbaşkanımızla bir araya geldik. Yayınla ilgili bir konuşmamız olmadı. Böyle bir ihtiyaç da yoktu. Sonrasında da telefonla konuştuk. Hayırlı olsun dedi, tebrik etti fazla bir yorum yapmadı."

" Yolda geçerken bir motosiklet sürücüsü arkadaşımız hemen önümüzde kaza yaptı. Hemen durduk, arkadaşlar müdahale ettiler. Ayağında kırıklar var. Herhangi bir hayati tehlikesi yok."

" Ben İstiyorum ki İstanbullu sandığa gitmek suretiyle bu demokratik hakkını kullansın. Biz diyoruz ki bugüne kadar ülkede nasıl işlere imza attıysak, bundan sonra İstanbul için gayretle çalışmaya devam edeceğiz. "

"Sayıştay bizim söylediklerimizi doğruluyor, demek ki Ekrem bey yanlış biliyor"

Kaynak : SGK Rehberi
10 milyon kişiyi öldürmek istemem
Faizde büyük indirim bekleniyor
Son 2,5 ayda 650 rütbe söküldü
Emekli en az 1675 lira!
O taşeron işçiler işten çıkarıldı!
Tercihi yapmadan önce dikkat! İşte geleceğin en kazançlı meslekleri
AK Parti'de İhraç ve istifalar çıkarıldı, kurucular listesi güncellendi
İŞKUR’dan istihdama dev katkı! 150 bin kişi daha...

Benzer Haberler