Anasayfa » Medya Haberleri » Binali Yıldırım, Ordulu STK Başkan ve temsilcileriyle buluştu

Binali Yıldırım, Ordulu STK Başkan ve temsilcileriyle buluştu

Binali Yıldırım, Ordulu STK Başkan ve temsilcileriyle buluştu

Binali Yıldırım, Ordulu STK Başkan ve temsilcileriyle buluştu

Tarih :
Binali Yıldırım, Ordulu STK Başkan ve temsilcileriyle buluştu

AKP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen toplantıda, Ordulu Sivil Toplum Kuruluşları başkan ve temsilcileriyle bir araya geldi. Yıldırım, "İster bir ülkeyi yönetin, ister bir şehri yönetin, modern demokrasinin vazgeçilmezi, mutlaka paydaşlarla bir araya gelmek, ortak akılla hareket etmek, sorunlara daha sağlıklı çözümler üretmektir" dedi.

Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen kahvaltılı buluşmada konuşan Binali Yıldırım, “Hemşeri dernekleri dahil olmak üzere dernek, vakıf, federasyon toplam 23 bin sivil toplum örgütü var. Bunların her biriyle teker teker bir araya gelmek, bu kısa zaman içerisinde pek mümkün olmuyor.

O bakımdan iller bazında hatta meslekler bazında zaman zaman sivil toplum örgütleriyle bir araya geliyoruz, değerlendirmeler yapıyoruz. Modern demokrasinin vazgeçilmezi, ister bir ülkeyi yönetin, ister bir şehri yönetin, mutlaka paydaşlarla bir araya gelmek, ortak akılla hareket etmek, sorunlara daha sağlıklı çözümler üretmek için önemli ve vazgeçilmez bir durumdur.

Biz de bugün Ordu ilinden olup İstanbul’da yaşayan hemşerilerimizi temsilen, siyasetçileri, dernek başkanları, belediye başkanlarını ve diğer sivil toplum örgütlerini burada misafir ediyoruz. Bu konuları ele alacağız değerlendireceğiz.” diye konuştu. Binali Yıldırım’ın açıklamasının ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.

Kaynak : Sözcu
Ardahan Damal Belediyesi 4 İşçi Alacak
Çankırı Çerkes SYDV Geçici 3 İşçi Alacak
Gelin halay çekerken vurulmuştu: Damat konuştu
İBB'nin imar yönetimine atamalar yapıldı
Asgari ücret saat başına 15 dolara yükseltildi
O tarihlerde çalışma varsa, engelli memur hangi kanuna tabi olur?
Benzin ve motorine büyük indirim geliyor!
Ekrem İmamoğlu açıkladı: İstifa ettiler

Benzer Haberler