Anasayfa » Medya Haberleri » Binali Yıldırım, Ordulu STK Başkan ve temsilcileriyle buluştu

Binali Yıldırım, Ordulu STK Başkan ve temsilcileriyle buluştu

Binali Yıldırım, Ordulu STK Başkan ve temsilcileriyle buluştu

Binali Yıldırım, Ordulu STK Başkan ve temsilcileriyle buluştu

Tarih :
Binali Yıldırım, Ordulu STK Başkan ve temsilcileriyle buluştu

AKP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen toplantıda, Ordulu Sivil Toplum Kuruluşları başkan ve temsilcileriyle bir araya geldi. Yıldırım, "İster bir ülkeyi yönetin, ister bir şehri yönetin, modern demokrasinin vazgeçilmezi, mutlaka paydaşlarla bir araya gelmek, ortak akılla hareket etmek, sorunlara daha sağlıklı çözümler üretmektir" dedi.

Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen kahvaltılı buluşmada konuşan Binali Yıldırım, “Hemşeri dernekleri dahil olmak üzere dernek, vakıf, federasyon toplam 23 bin sivil toplum örgütü var. Bunların her biriyle teker teker bir araya gelmek, bu kısa zaman içerisinde pek mümkün olmuyor.

O bakımdan iller bazında hatta meslekler bazında zaman zaman sivil toplum örgütleriyle bir araya geliyoruz, değerlendirmeler yapıyoruz. Modern demokrasinin vazgeçilmezi, ister bir ülkeyi yönetin, ister bir şehri yönetin, mutlaka paydaşlarla bir araya gelmek, ortak akılla hareket etmek, sorunlara daha sağlıklı çözümler üretmek için önemli ve vazgeçilmez bir durumdur.

Biz de bugün Ordu ilinden olup İstanbul’da yaşayan hemşerilerimizi temsilen, siyasetçileri, dernek başkanları, belediye başkanlarını ve diğer sivil toplum örgütlerini burada misafir ediyoruz. Bu konuları ele alacağız değerlendireceğiz.” diye konuştu. Binali Yıldırım’ın açıklamasının ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.

Kaynak : Sözcu
Simit Oxford Sözlüğü'ne girdi
Almanya'dan yeni Türkiye açıklaması
Deniz İkmal Merkezi Kom. Engelli İşçi Alım İlanı
Altında gün sonu fiyatları
Belediyeden satılık helikopter
Belediye Başkanı, muhtarlara tabut hediye edecek
TBB'den önemli faiz açıklaması!
O ilde suya indirim!

Benzer Haberler