Anasayfa » Medya Haberleri » Arınç: Babacan lider değil, Davutoğlu siyasi figür

Arınç: Babacan lider değil, Davutoğlu siyasi figür

Arınç: Babacan lider değil, Davutoğlu siyasi figür

Kurulması planlanan parti için, TBMM eski Başkanı ve Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi AK Parti'li Bülent Arınç'tan çarpıcı yorumlar geldi.

Tarih :
Arınç: Babacan lider değil, Davutoğlu siyasi figür
>AK Parti'nin ağır toplarından Bülent Arınç, yeni parti konusunda yorum yaptı. SGK Başkanlığı, MEB ve Başbakanlık Müşteşarlığı gibi görevlerde bulunan Emin Zararsız'ın kızının düğünü AK Parti'li birçok ismi bir araya getirdi. Düğüne ağırlıklı olarak yeni parti çalışması yapan isimler katıldı. Bülent Arınç da aynı masada oturduğu AK Parti'li eski milletvekillerine siyasi gelişmelerle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Arınç'ın, Ali Babacan için "Çalışkan, dürüst, kamuoyunda da sevilen bir arkadaşımız. Ama lider değil. Bir partide ikinci, üçüncü görevi üstlenecek biri olabilir" dediği öğrenildi. Ahmet Davutoğlu konusunda ise ''Davutoğlu 2003'ten itibaren Başdanışman, Dışişleri Bakanı, Genel Başkan ve Başbakanlık görevleri üstlendi. Kendini yetiştirmiş, donanımlı, çalışkan bir kişi. Girdiği seçimde de yüzde 49 oy aldı. Tecrübesi daha fazla, güçlü bir siyasi figür" yorumunu yaptı.

Kaynak : Sözcu
Gül, Davutoğlu ve Şentop aynı cenazede!
Dar gelirlilere 280 bin konut
Bayram yardımı için tarih belli! Tediye ödemeleri ...
O taşeron işçiler işten çıkarıldı!
O kadının 62 bin dolara satıldı.
Motorinde indirim!İşte yeni fiyatar...
Tercihi yapmadan önce dikkat! İşte geleceğin en kazançlı meslekleri

Benzer Haberler