Anasayfa » Medya Haberleri » Yıldırım kabineye girecek mi? Erdoğan yanıtladı

Yıldırım kabineye girecek mi? Erdoğan yanıtladı

Yıldırım kabineye girecek mi? Erdoğan yanıtladı

Erdoğan: "(Yıldırım'ın kabineye gireceği iddiaları) Bunlar özellikle partimiz içerisinde bir fitnenin çıkarılmasına yönelik söylemlerdir. Kimsenin kulak asmaması gerekir. Ne zaman, nerede, kimi nasıl değerlendireceğimizi biz gayet iyi biliriz."

Tarih :
Yıldırım kabineye girecek mi? Erdoğan yanıtladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, G-20 zirvesi için gideceği Japonya yolculuğu öncesi havalimanında açıklamalarda bulundu.

Binali Yıldırım'ın kabineye gireceği iddialarıyla ilgili açıklama yapan Erdoğan, "Bunlar özellikle partimiz içerisinde bir fitnenin çıkarılmasına yönelik söylemlerdir. Kimsenin kulak asmaması gerekir. Ne zaman, nerede, kimi nasıl değerlendireceğimizi biz gayet iyi biliriz." ifadelerini kullandı.

(Kılıçdaroğlu'nun referandum önerisi)

Kılıçdaroğlu kendi söylüyor, kendi dinliyor. Yeni yönetim sistemini biz milletimize sunmadık mı? Bundan sonraki süreçte nerede ne gibi aksamalar varsa bunlar giderilecektir. Akşam yat sabah referandum olmaz. Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir şey yok. Başkanlık sistemini ilk biz deniyoruz. Parlementer siteminin bizi nereye getirdiğini görüyoruz. Bedeller ödedik. Kılıçdaroğlu'nun bu ifadesiyle de hareket edecek değiliz.

Kaynak : Anadolu Ajansı
Kilit isimden Trump'ı zora sokan açıklama: 'Emri o verdi'
Yeni vergi düzenlemesinin ilk 29 maddesi kabul edildi
Sevgilisinden ayrılan öğretmen intihara kalkıştı
İş Kanununda işçinin bilmesi gereken 10 soru ve 10 cevap!
Destici: "EYT, erken emeklilik değil, bir hak mücadelesi"
Antibiyotik reçeteleri 8 yılda yüzde 10 azaldı
Muharrem İnce: CHP yönetimi bu ismi bulmalıdır

Benzer Haberler